GURMET HOT NEWS

Italské delikatesy od RCaffe

Jak si příjemné letní chvíle pod širým nebem užít jinak, než za doprovodu italských delikates, které do České republiky dováží společnost RCaffe, jež rozšiřuje svoji nabídku, a kromě jedinečné kávy nyní nabízí italské delikatesy, nápojový mix SpritzOne, vynikající prosecca i luxusní vína.

Díky pečlivému namíchání a plné chuti se stal SpritzOne jedním z předních mix spritzů v Evropě.  Jako základ využívá vlastního prosecca a přísně střeženou recepturu.

Legendární šumivá vína mimořádné kvality srovnatelná s francouzským šampaňským nabízí mimořádně kvalitní produkty z území Franciacorta v oblasti Lombardie pro náročné chutě a jedinečné příležitosti. Na výběr jsou brut, rosé a saten ve verzích Instinct pro nejintimnější, elegantní příležitosti a Party pro příjemné chvíle s přáteli. Šumivém víno Franciacorta Saten bylo dokonce oceněno na letošní Prague Wine Trophy jako nejlepší italské šumivé a perlivé víno.

Rodinná firma Tito Speck and traditione s vlastním chovem dobytka, se specializuje na tradiční ruční výrobu masných výrobků a jejich Al Maso dello Speck je legendou mezi kvalitními italskými produkty pocházející z malebného údolí Valle di Fiemme.

RCaffe

SpritzOne

Podobné články