HOT NEWS

#jedenkrát

Program #jednekrát je rozdělen do tří koncepčně odlišných bloků, ve kterých vystoupí:

Deepak Chopra, Roger J. Hamilton, Barbora Chuecos, James Cusumano, Jan Mühlfeit, Světlana Witowská, Pavel Kysilka, Kateřina Novotná, Tomáš Hajzler, Jan Záklasník, Renata Mrázová, Zbyněk Frolík a Lucie Brešová

Akci otevírá blok s názvem Lounge time. Během bloku bude navozena uvolněná a pohodová atmosféra s naladěním se na odpolední program. V tomto čase bude prostor si osobně pohovořit s některými přítomnými spíkry.

Navazující hlavní blok Talk time bude pásmem vystoupení vybraných osobností, jejichž profesní dráhy i osobní profilacie jsou zárukou originální životní i pracovní zkušenosti a pohledu na změny či inovace, které dopadají na společnost i individualitu člověka. Tímto blokem bude provádět Petr Beneš a svým osobitým komentářem i krátkými diskusemi se spíkry tak zcelí různorodost dílčích vystoupení. Možnost zapojit se svými postřehy a dotazy budou mít i všichni účastníci prostřednictvím interaktivní aplikace.

Program zakončí uvolněný večerní block FuckUp Night time, který je pro tuto příležitost koncipován stylově na témata leadershipu a představí opravdu exkluzivní jména českého businessu. Můžete se tak těšit na odlehčenou formou podané příběhy a situace, které se zrovna nepovedly. Touto částí programu bude provázet Tomáš Studeník.

Ambicí akce je inspirovat, informovat, diskutovat a propojovat. Bude to tedy otevřená laboratoř nápadů, názorů, trendů, konceptů, přístupů a metod. Spíkři budou mluvit anglicky a česky bez tlumočení.

#jedenkrát

DOX

Podobné články