HOT NEWS

Úspěchobraní 2018

Po úspěšných dvou ročnících, kdy se konference Úspěchobraní konala ve Zlíně a v Praze, zavítá toto inspirativní setkání s mladými úspěšnými lidmi do plzeňské Papírny.

Mezi potvrzenými řečníky jsou v letošním roce například známý redaktor a dokumentarista Janek Rubeš, který za svůj investigativní pořad Praha vs. Prachy získal Křišťálovou lupu v kategorii Obsahové inspirace. Dalšími řečníky jsou devatenáctiletá česká podnikatelka a propagátorka polymerové hmoty Lucie Štruncová, jejíž nástroje na práci s polymery se prodávají po celém světě. Dále do Plzně zavítá mistr světa v kickboxu Marek Svitek nebo finalistka České Miss, modelka a zakladatelka nadačního fondu pro děti z dětského domova Veronika Kašáková.

Konference si klade za cíl představit mladé osobnosti do třiceti let, které se živí tím, co je baví a jejichž práce má i další přesah. V rámci přednášek se účastníci dozvědí o jejich začátcích, inspiraci, zkušenostech i problémech, které řečníky během jejich kariéry potkaly.

Hlavním smyslem Úspěchobraní je odbourat mýty, které ohledně úspěchu panují. Účastníci pak mohou s řečníky debatovat v uvolněné atmosféře. V minulosti na konferenci přednášeli například umělci Paulie Garand, Kazma, podnikatel Tomáš Čupr, bývalá marketingová ředitelka společnosti Zoot Pavlína Louženská či paralympionik Jan Povýšil.

Pořadateli Úspěchobraní 2018 jsou podnikatelé Jiří Doležal a Jan Emler, kteří stojí za úspěšnou značkou inovativních českých motivačních diářů Doller.

DOLLER

Podobné články