Chill out Summer

Léto v Chateau Mcely bude nabité prožitky na vlně kosmické energie, lásky, harmonie a letní pohody. Úžasný program hosté zažijí…

Sledujte nás

Novinky emailem

Nezůstávejte pozadu

BVLGARI RESORT DUBAI

Na zahajovacím galavečeru u příležitosti otevření Bulgari Resort Dubai za účasti celebrit zazářil nejnovější šperk Bulgari.

Patio Bellavista v Chateau Mcely

Restaurace Piano Nobile odkrývá na prahu letní sezóny nový šarm a nové jméno: Patio Bellavista! Patio je definováno odlehčeným designem celé…

LOUIS VUITTON CITY GUIDE 2018

Cestovní průvodci City Guides značky Louis Vuitton už od roku 1998 vzdávají hold nomádství a cestování. Letošní aktualizovaný průvodce Paříží se zaručeně stane nedílnou součástí každého cestovatele.

MCELSKÉ ZÁSNUBNÍ TIPY

Každé „ano“ má svůj příběh a zámek Mcely je už jedenáct let pomáhá psát.

S Gucci okolo světa

S Gucci okolo světa

Nový krátký film od italské značky vzdává hold pánské krejčovině. Clement Chabernaud v hlavní roli se svým oblekem procestuje London, New York a Tokio.

AFRICKÝ SLET PRINCEZEN

Princezny na scénu! Již po desáté! Dětská venkovní slavnost na Chateau Mcely se připravuje na víkend 8. - 10. září 2017. 

Velikonoční znovuzrození

Čtyři dny volna a probouzející se jaro volají po výletu do přírody. Vyšší nadmořská výška, pramen léčivé vody a sepětí hlubokých lesů nabízí Svatá Kateřina na Vysočině, nedaleko Počátek.

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.