Nejvzácnější skvosty od Tiffanyho v Praze

Do pražského butiku Tiffany & Co. dorazily unikátní kusy s nádhernými barevnými drahokamy a vzácnými diamanty, které patří k tomu nejlepšímu ve světě šperků a budou k vidění až do 20. 5. 2018

Sledujte nás

Novinky emailem

Nezůstávejte pozadu

Nový showroom Přístavní 15

V pražských Holešovicích na adrese Přístavní 15 najdete nový showroom Elišky Lhotské a Petry Pitelkové.

Party Santos de Cartier

Každoroční mezinárodní party Cartier, která se letos v dubnu konala na molu Pier 48 v San Franciscu, slavnostně uvedla novou kolekci…

Serpenti Tubogas od BVLGARI

Pro letošní rok si značka Bulgari připravila verzi hodinek Tubogas, která kombinuje tři klasické barvy zlata – žluté, bílé a růžové.

BVLGARI Gelati

Nová řada šperků Bulgari Gelati navazuje na první „cukrátkovou“ řadu Bulgari z osmdesátých let minulého století, která zahrnovala i brože ve tvaru kornoutů se zmrzlinou osazené drahými kameny.
 

Cartier SS 2018

Objevte nové kolekce šperkařského domu Cartier!

With U

Ambiciózní značka With U nabízí ojedinělou kolekci šperků plných lásky s otisky prstů, s vlasy zalitými do pryskyřice, ale také luxusní solitéry s osobním diamantem.

Tiffany & Co. Travelling Collection v Praze!

V květnu dorazí do Prahy jedinečná sbírka šperků z dílny Tiffany & Co.

Tambour Slim Metallic Flower od LV

Kolekce hodinek Tambour Slim se rozrůstá o nový dámský model: Tambour Slim Metallic Flower. Model s dvěma ručkami má okázalý číselník, který zároveň elegantně interpretuje emblematický motiv Monogram Flower.