KRÁSA

Grown Alchemist ve Stolen Studiu

Inovační receptury produktů Grown Alchemist se zaměřují právě na negativní vlivy ovzduší na naši pokožku a mění způsob, kterým se opravuje a regeneruje. Jejich účinná kosmoceutika podporuje obnovu a opravu buněk, čistí a detoxikuje pleť. Tím pokožce viditelně navrací zdraví.

EYE MAKE-UP REMOVER

Vysoce účinný odličovač očí pro všechny typy očního make-upu. Chrání před viditelnými známkami stárnutí. Vitamín A a fytosteroly z pšeničných klíčků pomáhají při rozpouštění všech druhů make-upu z očních víček a řas. Zklidňující a hydratační heřmánkový extrakt působí protizánětlivě a antioxidačně.

50 ml za 650 Kč

 

BODY TREATMENT OIL

Ideální hydratační přípravek pro suchý typ pleti. Jemný, rychle vstřebatelný olej pokožku zklidňuje a stimuluje jemnou tělesnou vůni. Olej z tamanu obsahuje vysokou koncentraci kyselin Omega-6 a Omega-9, základních mastných kyselin, které podporují obnovu a kvalitu pokožky. Olej z heřmánkových semen je rychle se absorbující olej, který proniká do nejhlubších vrstev pokožky, zvyšuje její pružnost a obnovu. Rakytník obsahuje kyseliny Omega-7, které zlepšují regeneraci a hojení tkáně a redukci jizev.

100 ml za 790 Kč

 

AGE REPAIR MOISTURISER

Krém s jemnou texturou účinně tonizuje, zpevňuje, vyhlazuje vrásky a podporuje tvorbu kolagenu. Tento jemný krém nechává pleť zářivou a odolávající procesu stárnutí. Bílý čaj a brusinka jsou silné antioxidanty, které zvyšují elasticitu pokožky, udržují ji hydratovanou a chrání ji před poškozením UV záření. Přírodní kyselina hyaluronová udržuje hydrataci v epidermální vrstvě a stimuluje elasticitu pleti.

40 ml za 2 300 Kč

 

BODY CREAM

Tělový krém intenzivně hydratuje a je ideální pro suchou a podrážděnou pokožku. Zvyšuje celkovou kvalitu pleti, která se stane pružnější, jemnější a svěžejší. Bambucké máslo s vysokým obsahem kyseliny Omega-7 podporuje regeneraci buněk, hojení poraněné kůže a zlepšuje stav strií a jizev. Mandarinkový extrakt stimuluje regeneraci poškozených buněk. Extrakt z rozmarýnu zpevňuje a vyrovnává tukovou vrstvu, pšeničné klíčky čistí póry a vrací pružnost pokožce, které bude navíc zpevněná a harmonizovaná.

120 ml za 650 Kč

Všechny produkty najdete v sortimentu Stolen Studia na Praze 5.

Stolen Studio

Grown Alchemist

Podobné články