KRÁSA

Juice Beauty podle Gwyneth Paltrow

„Například Juice Beauty korektor na oči používám i na zarudnutou bradu či na jiné nesrovnalosti na obličeji. Proces vytvoření netoxického make-upu má za sebou dlouho cestu a jsem za něj nesmírně ráda. Já před ním ještě aplikuji lehkou rozjasňující bázi Juice Beauty, kterou smíchám s hydratačním krémem. Je to má tajná zbraň, skvěle mi to spolu takto funguje. Za fantastickou považuji řasenku Juice Beauty, která je přírodním produktem a perfektně drží a funguje, což není lehké udělat. Vnímám svou pleť a naslouchám. Například exfoliační peeling Juice Beauty je doporučován pro použití dva až třikrát týdně. Já  ho ráda nechávám jednu minutu denně, ale každá jsme jiná a je důležité to vyzkoušet na někoho to může být moc, ale mě to skvěle funguje. Krémovou tvářenku, kterou mohu využít i na rty miluji. Jsem pořád v pohybu a mít dva pomocníky v jednom to ocení každá aktivní žena. To jsou má tajemství pro mladou a svěží pleť,“ říká Gwyneth Paltrow.

Stem Cellular CC krém SPF 30 Juice Beauty od Biosophy – Multifunkční Juice Beauty Stem Cellular krém SPF 30 je skvělý pro mladistvě a bezchybně vypadající pleť. Redukuje drobné vrásky a linky, chrání pleť proti UVA a UVB slunečnímu záření, vyrovnává barevný tón pleti, rozjasňuje a hydratuje zároveň včetně krycí schopnosti díky minerálním pigmentům. Juice Beauty nabízí celkem 5 odstínů. Cena je 1 350 Kč za 30 ml.

Hydratační make-up Juice Beauty od Biosophy – Netoxický make-up a vyhlazující sérum v jednom je ideálním řešením pro všechny, kdo touží po bezchybném vzhledu a přirozeně zářící pleti. Textura se snadno přizpůsobí pleti a výsledkem je zářící a mladistvý vzhled. Obsahuje unikátní směs rostlinných pigmentů, kmenové buňky z ovoce, hydratující kokosové alkany a další přírodní hydratační a vyživující složky. Juice Beauty nabízí celkem 5 odstínů make-upu bohatého na antioxidanty. Cena je 1 290 Kč za 30 ml.

Korektor Juice Beauty od Biosophy – Oční korektor zajišťuje přirozené a dlouhotrvající krytí po celý den a současně rozjasňuje oblast očního okolí. Kromě krycího efektu také viditelně rozjasňuje oční okolí, redukuje jemné linky a vrásky a přispívá tak k mladistvému vzhledu pleti. Je ideálním řešením kruhů pod očima, nedokonalostí pleti a poruch pigmentace. Juice Beauty nabízí celkem 5 odstínů za cenu 850 Kč.

Řasenka Juice Beauty od Biosophy – S touto objemovou vyživující řasenkou s rostlinnými pigmenty dosáhnete přirozeně zvýrazněných řas i dramatického objemu a délky. Speciálně navržený kartáček aplikuje optimální množství produktu, dosáhne k řasám ze všech úhlů a dokonale je oddělí. Nevysychající složení se nerozmazává a nedrolí. Více než 60 % složek pochází z ekologického zemědělství. Řasenka je vhodná pro vegany a stojí 790 Kč.

Krémová tvářenka Juice Beauty od Biosophy – Dlouhotrvající krémová textura luxusní tvářenky se lehce pojí s pletí a dodá jí zdravou, přirozeně vypadající barvu. Tvářenka obsahuje unikátní směs rostlinných pigmentů z růže a fialové mrkve, kmenové buňky z ovoce a další přírodní hydratační a vyživující složky. Tvářenku lze použít také na tónování rtů, její cena je 850 Kč.

Multifunkční rozjasňovač a tvářenka Juice Beauty od Biosophy – Tato oboustranná tyčinka je kombinací multifunkčního rozjasňovače a tvářenky. Byla vytvořena tak, aby pleti dodala přirozenou barvu a jas. Je ideální na projasnění požadovaných partií obličeje. Oboustranný aplikátor umožňuje jednoduchou, rychlou a precizní aplikaci. Přítomný kokosový oleje pleť hydratuje a vitamin C společně s vitaminem E jsou zárukou antioxidační ochrany. Cena je 1 050 Kč.

Biosophy Beauty Concept Store

Podobné články