KRÁSA

Omládněte s polštářky Belathena

Vrásky v okolí očí a úst jsou velmi časté a postupem času se vyskytnou u každého. Stárnutí kůže se projevuje především ztrátou její elasticity. To je způsobeno snížením produkce kyseliny hyaluronové a kolagenu, které činí pleť pružnou. Ženy je v dnešní době řeší invazivními zákroky, nejčastěji pomocí injekcí, kdy se do pokožky vstřikují účinné látky. Polštářky Belathena vás zbaví vrásek zcela bezbolestně a navíc v pohodlí domova. Jedná se o jediný kosmetický přípravek, který umožňuje domácí aplikaci zesíťované kyseliny hyaluronové do pokožky obličeje.

Jeden polštářek Belathena obsahuje 35 mg hyaluronové kyseliny. V jedné injekci dermálních výplní bývá maximálně 28 mg kyseliny hyaluronové. Jedno balení Belathena, které obsahuje 4 páry polštářků, tedy odpovídá deseti dermálním injekcím.

Polštářky Belathena se aplikují jednenkrát týdně po dobu minimálně 5 hodin, ideálně přes noc, aby došlo k úplnému vstřebání kyseliny hyaluronové z mikrojehliček. Jedno balení Belathena obsahuje 4 páry polštářků, které vystačí na 1 měsíc ošetření. Díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové aplikované do hlubokých vrstev pokožky unikátní technologií mikrojehliček stačí během jednoho roku pouze dvě až tři měsíční kúry, které zajistí efektivitu účinku kyseliny hyaluronové.

Polštářky Belathena prokazatelně zvyšují hydrataci a elasticitu pleti v nejjemnějších oblastech pleti očí a úst, a tím podporují redukci jemných vrásek. Polštářky pomáhají v boji proti vráskám i tmavým kruhům pod očima.

Jedno balení obsahuje 4 páry polštářků a vystačí na 1 měsíční kůru.

Orientační cena jednoho balení je 3 000 Kč.

Belathena

Podobné články