KRÁSA

Slet bohyň

Pohádkový název „Od Popelky k bohyni“ navrhla sama hlavní přednášející, Jitka Ševčíková, která přidává podtext: „Být Popelkou je snadné. Být Královnou je těžké. Být Bohyní má smysl.“

Slet začne už v pátek uvítacím koktejlem a řízeným malováním originálních mandalek s jejich tvůrkyní a výtvarnicí Jankou Frýdlovou, u kterého se uklidní myšlenky i emoce.

V sobotu naváže Jitka Ševčíková tématem Pozitivní postoj k životu. V druhé, praktické části, proběhne ochutnávka práce na hladině alfa, u které se bude zkoušet hravé sladění obou mozkových hemisfér a několik základních fint na vizualizaci i koncentraci a praktické techniky redukce stresu, pro zklidnění mysli a zdravý spánek.

V podvečerních hodinách se dámy mohou těšit na seminář s výživovou poradkyní Cecílií Jílkovou: Jak se projíst ke štěstí aneb jak svoji pozitivitu podpořit správným jídelníčkem.

V neděli je připraven seminář s Royou Ravanbakhsh a její hry za účelem nasměrovaní k šťastnějšímu a pozitivnějšímu životu a také cvičení Heartfulness či meditace zaměřená na srdce, díky které se naučíme zaměřit se na své nejvyšší já.

Přednášky doplní lehké božské gastronomické zážitky v podobě plné penze, dále šedesáti minutová regenerační balzámová masáž a další relaxace v Mcely Bouquet Spa, to vše v balíčku na dvě noci.

SLET BOHYŇ

Podobné články