KRÁSA

Vlasy jako od Kevin Murphy!

Produkty Kevin Murphy jsou vytvořeny tak, aby byly účinné, vlasy posilovaly, regenerovaly a zároveň je zbytečně nezatěžovaly.

Vitamíny a aminokyseliny v nich obsažené regenerují vnější povrch vlasů, dodávají jim vitalitu a zamezují třepení konečků.

Všchny výrobky dále obsahují hydratační složky jako mangové máslo, máslo murumuru, extrakty z baobabu, bambusu či pomarnčového květu, jež vyhlazují kutikuly a vlasům dodají žádanou jemnost. Antioxidační vlastnosti stromu kakadu plum, květu orchideje i lotosu zase redukují lámavost a navrací přirozenou krásu i chemicky poškozeným vlasům.

Žádné z produktů neobsahují sulfáty, parabeny, nejsou testovány na zvířatech a jejich obaly tvoří recyklovatelné balení či takové, které podléhá přirozenému rozkladu.

 

ANGEL.WASH

Regenerační šampon pro objem jemných, suchých, oslabených nebo barvených vlasů. Chrání před působením volných radikálů.

250 ml za 640 Kč

 

ANGEL.RINSE

Delikátní hydratační kondicionér pro objem jemných, suchých a barvených vlasů. Mangové a kakaové máslo spolu s heřmánkem citlivě a beztížně regeneruje jemné a poškozené vlasy.

250 ml za 640 Kč

 

BEDROOM.HAIR

Lehký, flexibilní sprej na vlasy dodává lesk a udržuje vitální vzhled vlasů. Zanechává vlasy příjemné na dotek, zachovává vlasovou texturu a udržuje dlouhotrvající tvar vln a kudrlin.

235 ml za 720 Kč

 

SHIMMER.SHINE

Dopřejte svým vlasům zdroj vitamínů A, C, E a extrakty z baobabu, slaměnky a bambsu doplněných o speciálně vyvinutou rozjasňující technologii, jež vlasům dodá třpyt, aniž by je zatížila.

100 ml za 730 Kč

LEAVE-IN.REPAIR

Vyživující nesmývatelný kondicionér. Regenerujte a revitalizujte slabé a poškozené vlasy. Přípravek obsahuje proteiny ze superpotravinového hrášku. Výtažky z bambusu a oleje z jojobových semen vyživují, posilují a revitalizují vlasy.

200 ml za 860 Kč

 

NIGHT.RIDER

Pasta pro kontrolu a hrubou matnou strukturu krátkých nebo sestříhaných vlasů. Výhodou přípravku je snadná manipulace: po nanesení lze vlasy chvíli tvarovat, pasta tuhne až poté.

100 g za 720 Kč

Všechny výrobky Kevin Murphy seženete v salonu Stolen na adrese Radlická 180/50 v Praze.

Stolen Salon

Podobné články