MÓDA

Brýle Cartier SS18

Panthère de Cartier
Exkluzivní dědictví a savoir-faire, kterými se značka Cartier od odstatních historicky odlišuje od roku 1847 dodnes, je přeneseno do nové kolekce dámských brýlí Panthère de Cartier pro jaro/léto 2018 představující lesklé a nadčasové kousky, které dále reprezentují estetiku, eleganci a jemnost domu Cartier.

Brýle z kolekce Panthère de Cartier jsou výrazem čistého stylu a sofistikovanosti, u kterých je charakteristická hlava pantera modelována pomocí technik ručně vyráběných šperků typických pro francouzský dům Cartier. Ikonický symbol poprvé pužitý na špercích Cartier jako pocta Jeanne Toussaint, zdobí lehké a univerzální dámské obroučky potažené zlatem, platinou či rutheniem, ale mohou být vyrobeny i z neméně elegantní kombinace kovu a lehkého acetátu.

Santos de Cartier
Nová kolekce pánských brýlí Santos de Cartier překračuje hranice charakteristických rysů domu Cartier a dává vzniknout nadčasovým kouskům. Kolekce vyniká moderním designem, ať už v podobě reinterpretovaných signaturních obrouček či zcela nových tvarů a je vyrobená s citem pro řemeslné zpracování a kreativitu. V odkazu na nýty letadel, které inspirovaly design ikonických hodinek Santos, najdeme motiv šroubků na nových siluetách s klasickými prvky, které vyjadřují styl pomocí vzácných materiálů, lehkých struktur a výrazných akcentů, promítnutých do vize o perfektním vzhledu, formě a funkčnosti. Spolu s emblematickým prvkem kovových šroubků je kolekce pánských brýlí pro tuto sezónu nositelná a univerzální, kombinující kov s kůží, smaltovým dekorem, barevnými kontrasty a vrstvenými konstrukcemi, jež brýlím dodávají elegantní a precizní vzhled.

Cartier

Podobné články