MÓDA

Dámské boty LV SS18

Letní sezona v módním domě Louis Vuitton zažije návrat modelů Lauréate, Star Trail a Silhouette, tentokrát hýřících zdobnými detaily, včetně tradičního motivu Monogram. Tyto styly se v létě 2018 vrací i ve formě sandálů, jež si hrají s kombinacemi materiálů, překříženými pásky, vroubkovanými podrážkami a podpatky ve tvaru květů.

Model Star Trail v sandálovém provedení je vyroben z černé glazované kůže a plátna Monogram s velkou sponou ze zlatého kovu.

Ikonická kotníčková bota Lauréate se představuje v odlehčeném nylonovém plátně v kombinaci s detaily z plátna Monogram a semišové kůže. Sandály kopírují vroubkovanou podrážku originálu, čímž odkazují na charakteristické prvky ručně vyráběných zavazadel: cvočky, plátno Monogram a sponu ze zlaceného kovu.

Lodičky Matchmake na jehlovém podpatku na sebe také berou sandálovou podobu a přebírají podpatek ve tvaru kvítku Monogram, jež se objevil na módní přehlídce kolekcí na sezonu podzim/zima 2017. Ikonický podpatek, který zanechává stopu ve tvaru kvítku Monogram bude i na ponožkové botě Silhouette z žerzejového úpletu vyšívaného motivem Monogram.

Louis Vuitton

Podobné články