MÓDA

JAKUB POLANKA X BIBLOO

Pražský BIBLOO CONCEPT STORE, který příznivcům módy a designu nabízí kolem čtyřiceti značek, získává na trhu jasnou identitu. Je originální a nabízí více než standardní obchody. Stejně jako jeden z největších módních e-shopů BIBLOO.CZ je vyjádřením určitého životního stylu. Jednou z priorit je podpora české módy a designu. BIBLOO se od počátku svého vzniku spojuje s lokální osobností z určité oblasti designu a módy a vytváří unikátní limitovanou edici. Tento rok značka BIBLOO oslovila úspěšného českého módního návrháře Jakuba Polanku, který exkluzivně pro ni vytvořil kolekci nesoucí název JAKUB POLANKA x BIBLOO. Vybrané modely byly poprvé představeny na pražském týdnu módy v rámci autorské přehlídky designéra.

Jakub Polanka patří mezi nejznámější české módní návrháře. Talentovaný designér, který vystudoval Vysokou školu uměleckou průmyslovou v Praze a pařížský institut Français de la Mode, je osobností, jejíž modely nosí a chtějí nosit nejen ženy v České republice.

Modely JAKUB POLANKA x BIBLOO si budou moci koupit klientky i v zahraničí. V České republice budou k dispozici od 21. dubna výhradně na e-shopu BIBLOO.CZ a v BIBLOO CONCEPT STORE v Praze, ve 4. patře Obchodního domu KOTVA.

Podobné články