MÓDA

Longchamp Croisiére 2018

Módní dům Longchamp, jež je proslulý svými koženými kolekcemi jedinečných kabelek, obuvi a dámskou ready-to-wear módou, představuje letošní jarní kolekci Croisiére.

Longchamp Croisiére přináší výjimečné kousky, které obohatí šatník každé moderní, nezávislé a kosmopolitní ženy, jež oceňuje luxusní francouzský styl, typický pro značku Longchamp. Inspirací pro kolekci je žena s vrozenou elegancí a přirozeným šarmem, která obdivuje dekorativní umění afrických masajských kmenů, ale zalíbení nachází i v procházkách pařížskými Lucemburskými zahradami.

Motivy masajské kultury okouzlují bohatými výšivkami a rafinovanými vzory na kabelkách, brašnách i větších kabelách, ze kterých jsou některé doplněny o odnímatelné zdobené popruhy. Výrazné pompomy, střapce, ručně vyhotovené tkaniny, korálkové dekorace a živé barvy inspirované subsaharskou Afrikou zdobí minimalistické modely kabelek  Penélope, Longchamp 3D, Mademoiselle Longchamp, Roseau a Paris Rock. Kožená kabela Le Pliage Cuir je navíc zdobena širokými pásy vyvedenými v duchu afrických obydlí.
Longchamp

Podobné články