MÓDA

Móda plná touhy a emocí se značkou forte_forte v Icône!

Za jménem značky stojí sourozenci Giada Forte a Paolo Forte, nadšenci pro módu a kvalitně odvedenou práci. Značku založili ve své rodné Itálii, Giada je srdcem a duší rodinného podniku, Paolo zase jeho myslí. Sourozenci se nejprve vydali opačnými směry, aby je později svedla stejná touha – vytvářet věci, které budou odrážet jejich osobnost, věci, které budou čisté, upřímné a naplněné emocemi. Giada působila jako módní návrhářka v Paříži a Itálii, Paolo studoval finančnictví. Po letech se jejich cesty spojily a v roce 2002 se narodila tato značka,  forte_forte.
Kolekce jsou plné jemných, dech beroucích kousků, v netradičním spojení materiálů, jedním slovem symfonie. Každá nová kolekce se prolíná s těmi minulými i budoucími a všechny dohromady přináší snové  kombinace, které budou mít na dlouhá léta čestné místo ve Vašem šatníku.
Značka je dnes už  zastoupena v každém významném obchodním domě po celém světě.  U nás se privilégiem seznámit náročné klientky s forte_forte se pyšní butik Icône.

www.icone.cz
Vězeňská 6, Praha 1

Podobné články