MÓDA SPOLEČNOST

PAŘÍŽSKÁ ULICE OPĚT OŽIJE POD TAKTOVKOU LBM

V každém fashion butiku patřícím do portfolia skupiny LBM tak můžete potkat vybrané známé osobnosti, které budou během sobotního odpoledne vypomáhat jako VIP stylisté. Cílem je tak maximální počet transakcí, kdy z každého uskutečněného prodeje jde garantovaná částka do nadačního fondu Bazaar Charity.

Svou účast tak přislíbily například topmodelky Hana Soukupová nebo Pavlína Němcová, herečky Jitka Čvančarová a Kateřina Kaira Hrachovcová nebo módní bloggerky Ina T., Ejvi Freedom či Nikol Moravcová.

Samotný víkend má bohatý doprovodný program. Svým autorským čtením pro děti podpoří akci samotná šéfredaktorka Harper´s Bazaar Barbara Nesvadbová v butiku The Brands, a módní ředitelka Lucie Janotová se ujme fashion stylingu v butiku Pařížská 17. Butik Tory Burch pak nabídne styling event s módní návrhářkou a stylistkou Karolínou Otevřelovou.

Letošní adventní nákupy si tak můžete užívat jako opravdová VIP – zažijete ojedinělou vánoční atmosféru ve všech buticích LBM, kde si můžete během celého víkendu vychutnávat delikátní chuť exkluzivního šampaňského G.H.Mumm, ale zároveň na vás dýchne to pravé kouzlo Vánoc díky zcela unikátní výzdobě Pařížské ulice. Ta bude totiž v těchto dnech tradičně oděna do luxusních červených mašlí dodávajících Pařížské ulici ten správný vánoční nádech.

Navíc díky svým nákupům přispějete na nadační fond Bazaar Charity.

Poslední adventní víkend tak přímo vybízí pořídit nejen vánoční dárky, ale například i k možnosti shlédnout nejnovější jarní před-kolekce, které již nyní naleznete například v butiku Pařížská 17 concept store, butiku The Brands a dalších.

Nechte se unášet na vlně luxusní pražské nákupní třídy, exkluzivních LBM butiků – Salvatore Ferragamo, Tory Burch, Ermenegildo Zegna, Bottega Veneta, Pařížská 17, Tods, The Brands, Diesel či Zenith, Audemars Piguet a Breitling, v doprovodu luxusního šampaňského a perfektního servisu.

www.lbm.cz

Podobné články