MÓDA

Premium Fashion Brands

V současnosti zahrnuje především značkové módní obchody Geox, Armani Jeans a multibrandové obchody Beltissimo s celkovým obratem 400 mil. Kč. Společnost připravuje rozšíření obchodní sítě o nové prodejny a uvedení dalších prémiových značek na český a slovenský trh. Jeho cílem je prezentovat nové světové módní trendy, a významně tak ovlivňovat  dění na domácím módním trhu.

Premium Fashion Brands má v České republice 10 obchodů italské značky Geox, tři prodejny Armani Jeans a čtyři multibrandové módní obchody Beltissimo s několika prestižními značkami jako např. LongChamp, Porsche Design, Ralph Lauren a Hugo Boss, dále prestižní butiky 18CRR81 Cerruti, Versace Jeans a Trussardi Jeans a dvě outletové jednotky. Na Slovensku působí s módními obchody Armani Jeans, Max Mara Weekend, Penny Black a Marina Yachting.

Za klíčový považuje Premium Fashion Brands rozvoj služeb pro zákazníky. Bude se skládat např. z výběru kolekcí ve spolupráci s předními stylisty a blogery, kteří budou zároveň poskytovat komplexní poradenství a aktivní prezentaci módních trendů pomocí e-shopu.

Nová společnost vznikla spojením finančního investora a oborových partnerů. Ve společném podniku vlastní podíl pan Jaroslav Havel, uznávaný advokát a oborovými partnery jsou pan Marián Vrtoch a paní Jana Jusnová, kteří v sektoru prémiové módy podnikají přes patnáct let.

Podobné články