MÓDA

Tombolini S/S 2014

Italská pánská módní značka Tombolini, která loni na podzim otevřela butik v Břehové ulici na Praze 1, představuje novou kolekci jaro/léto 2014. Stěžejní linií zůstává koncept Zero Gravity s důrazem na lehké materiály jako jsou hedvábí a vlna. Mladistvého vzhledu je docíleno pomocí slim střihů. Nová kolekce Tombolini představuje nejenom italskou klasiku v podobě bílých kalhot, lehkých šedých obleků a tmavě modrých sak, ale také používá další barvy od světle šedé, tmavě hnědé a modré indigo, až po dva nové odstíny olivově zelené a červené. Pro značku příznačná preciznost spolu s luxusními materiály a typickým italským stylem přináší neobvyklé barevné kombinace, vyznačující se vysokou nositelností.

Kolekce Zero Gravity je jedním z klíčových úspěchů na poli výzkumu a vývoje značky. Hlavní myšlenkou je lehkost, spojená s nezaměnitelnou jemností materiálů a precizním krejčovským provedením. Saka a kalhoty vážící pouhých 300 g a jsou vyrobené z kvalitní vlny, kašmíru, hedvábí, lnu a bavlny. Naprosto výjimečným kouskem kolekce je sako vyrobené ze speciálního druhu vlny „ice wool“, díky kterému vykazuje ušlechtilý materiál stejné vlastnosti jako některé sportovní textilie: vodotěsnost a odolnost vůči teplotním změnám. Elegance bez omezení, lehkost, která nemá konkurenci. Nemačkavý materiál udrží sako moderního muže i po jízdě v autě či na cestách v perfektním stavu.

Pro businessmany, kteří na svých cestách potřebují pohodlné a hlavně funkční oblečení, které zároveň nepostrádá eleganci je určena řada Business Blazer. Sako vyrobené ze speciálně vyvinuté textilie “Threehundredandsixtydegrees”, která díky svým vynikajícím vlastnostem odpuzuje vodu, je antibakteriální a zabraňuje pocení. Vedle výjimečného materiálu se Business Blazer vyznačuje také vysokou funkčností a propracovaností v podobě neobvyklých detailů, jako jsou doutníková kapsa, kapsa na klíče či noviny. Volitelným doplňkem, který celkový vzhled dotáhne k dokonalosti, jsou špendlíky na klopu ve tvaru draka – symbolu značky – s možností elegantního zavěšení brýlí. Pro získání perfektního business looku je určena linie T900 vyznačující se klasickými střihy s mírně vyztuženými rameny. Je vyráběna z kvalitních a lesklých materiálů přinášející maximální luxus s nezaměnitelným stylem Tombolini.

V nové kolekci pro jaro a léto 2014  nechybí ani neformální linie značky. Kolekce Dream vyrobená z bavlny a vlny je ztělesněním univerzálnosti a je nositelná přes den i na večerní příležitosti. Přesný střih je doplněn širokou škálou barevného provedení, tvořící mužný a dokonale harmonický celek. Kolekce Flying se vyznačuje pružností reprezentovanou dokonale padnoucím zpracováním ze žerzeje se speciálně upraveným povrchem, vyráběná v ikonické modré barvě.

Tombolini, Břehová 8, Praha 1, www.tombolini.com

Podobné články