HODINKY MÓDA

Tyto hady si zamilujete!

Smyslný a svůdný šarm každého modelu z této kolekce umocňuje smaltované srdce s ikonickou šestiúhelníkovou strukturou, jež evokuje hadí kůži.

Kabelky Forever z teletiny v barvě jaspisus černým rámem – nebo v obrácené barevné kombinaci – v doprovodu ikonického hada a tematického srdce symbolizují několik kontrastních tváří lásky: svůdnou a romantickou, tajemnou a podmanivou, nedefinovatelnou, ale a nepostradatelnou.

Srdce Bulgari bije i v peněženkách se zipem a pouzdrech na kreditní karty v provedení z jaspisové nebo černé teletiny. Nabídka doplňků Bulgari ke dni svatého Valentýna se tak rozšiřuje o další kousky.

Náramek Serprenti Contraire je navržen tak, aby se jako had ovíjel kolem zápěstí. Je interpretací klasického dvouhlavého motivu, který je oslavou vášnivého polibku hada a srdce. Je to úžasný dárek, který můžete své milované zanechat na zápěstí jako milostný dopis.

Speciální kolekci završuje úzká šálka z vzácného hedvábí s výrazným vzorem, jež si pohrává s motivy srdce a struktury hadí kůže.

BVLGARI

Podobné články