ŠPERKY

BVLGARI Gelati

Později, v roce 2016, se představila řada Roman Sorbets, která se stala přímou inspirací nových šperků Gelati. Pestré drahokamy evokují ovocné barvy slavných italských sorbetů, které v horku nabízejí vítané sladké osvěžení.

Náramky, brože i prsteny v provedení z hladké perleti, malachitu a onyxu se pyšní motivem nanuku Gelati, a i přes svoji malou velikost Gelati symbolizují nakažlivě spontánní italskou lásku k životu. Lákavou zmrzlinu nelze neokusit – tato filosofie osloví ženy, které mají smysl pro legraci, nebojí se žít přítomným okamžikem a oddávat se letmým požitkům bez ohledu na to, jak prostým či dětským.

V rámci širšího trendu přizpůsobování si věcí svému osobnímu stylu, se do módy vrací brože. Připíchněte si jednu z broží Bulgari Gelati na klopu saka nebo kapsičku u košile a vytvořte si svůj vlastní styl za pomoci bílé perleti nebo černého onyxu. Dva náramky Gelati ze zeleného malachitu nebo z perleti se budou krásně vyjímat na zápěstí. Řadu doplňují tři otevřené prsteny, u kterých se nanuk vine kolem celého prstu.

Každý z nanuků kolekce Bulgari je v místě nakousnutí lemován diamanty. Ikonické logo Bulgari je vyryté do zmrzlinového motivu z 18karátového růžového zlata a těmto rozkošně rozmarným novým šperkům jen dodává na hravosti.

BVLGARI

Podobné články