ŠPERKY SPOLEČNOST

Sir Elton John, David Furnish a Bvlgari

Elton John a David Furnish se setkali s kreativní ředitelkou značky Bulgari Lucií Silvestri a společně navrhli originální šperk, který bude vydražen na galavečeru nadace Elton John AIDS Foundation v červnu 2018 u příležitosti 25. výročí této charitativní organizace.

„Jako někdo, kdo má velmi rád skvěle navržené a vyrobené šperky, jsem přivítal možnost být společně s Lucií součástí kreativního procesu. Byla to úžasná zkušenost. Mám také velkou radost, že tento exkluzivní šperk pomůže zachránit lidi v různých částech světa a nám bojovat proti AIDS. Je skvělé, že Bulgari a nadace Elton John AIDS Foundation umí použít svoji kreativitu tímto báječným a novým způsobem,“ řekl Elton John.

Během své návštěvy dostal Elton John speciální prsten z růžového zlata se starodávnou stříbrnou mincí s podobiznou římského císaře Hadriána. Tento šperk je speciální poctou městu Řím a také dárkem k Eltonovým sedmdesátinám. Jeho jméno je ostatně vyryto na vnitřní straně prstenu.

„Návštěva Sira Eltona Johna v Bulgari byla úžasná, měla jsem možnost spolupracovat s umělcem, který stejně jako Bulgari miluje italský styl – výrazný, vždy elegantní a moderní,“ uvedla Lucia Silvestri, umělecká ředitelka kolekcí šperků značky Bvlgari. „Společně s Eltonem jsme oba zjistili, že milujeme neobvyklé kombinace barev a tvarů i kombinace prvků různých stylů – klasických i trendových. Mám ze šperku, který společně navrhl Sir Elton John a Bulgari, velkou radost a těším se, až ho příští rok v létě slavnostně představíme veřejnosti.“

 

BVLGARI

EJAF

Podobné články