Kultovní seriál The White Lotus z produkce HBO po třech veleúspěšných řadách opouští Four Seasons. Čtvrtá série míří na Francouzskou riviéru a do Paříže a středobodem dění bude podle informací tvůrců exkluzivní Airelles Château de la Messardière v Saint Tropez.
Když bylo ohlášeno, že další série The White Lotus se bude natáčet na Francouzské riviéře, většina fanoušků automaticky předpokládala, že hlavním dějištěm bude Grand-Hotel du Cap-Ferrat z portfolia Four Seasons. Prestižní hotelová síť, která má pobočku i v Praze, totiž byla partnerem všech tří předchozích sérií odehrávajících se na Havaji, na Sicílii a v Thajsku a není tajemstvím, že seriálové resorty následně zaznamenaly raketový nárůst poptávky. Důvodem ukončení spolupráce mezi Four Seasons a tvůrci seriálu v čele s Mikem Whitem je podle neoficiálních informací chuť po větší tvůrčí a lokační svobodě a také potřeba nezacyklit se pouze u jednoho brandu. 
Vítejte v Château de La Messardière
Jak tedy vypadá nová hvězda netrpělivě očekávané čtvrté série The White Lotus? Airelles Château de La Messardière je historický zámek v Saint-Tropez obklopený třinácti hektary voňavých borovicových, cypřišových a jasmínových hájů. Byl vybudován v 19. století jako svatební dar Gabriela Dupuy d’Angeac, zámožného obchodníka s koňakem, své dceři Louise Dupuy D’Angeac a jejímu manželovi, důstojníkovi kavalerie Henrymu Brissonovi de La Messardière. V roce 1904 byla oblíbená odpočinková destinace francouzské šlechty přetvořena na hotel, který dnes nabízí 86 vzdušných pokojů a apartmá v decentně elegantním designu plném světlých tónů a jemných vzorů. Každičký detail tady křičí do světa francouzskou filozofii savoir vivre. Kromě skvěle servisovaného privátního zázemí, spa zaštítěného švýcarskou značkou Valmont a vynikající gastronomie je hlavním highlightem resortu beach club Jardin Tropezina situovaný v zátoce Pampelonne. 
Kdy to bude?
The White Lotus ohlásil začátek natáčení na letošní duben, balit by pak filmaři měli v říjnu. Proslýchá se, že chystaná řada bude produkčně nejnáročnější a spekuluje se o tom, že by měla zahrnovat i scény kolem filmového festivalu v Cannes. Jako vždy každopádně nebude chybět drama, drsný humor, opulentní luxus a také někteří staří známí. My už se nemůžeme dočkat – co vy?




