Kontakt

O vydavatelství

Vydavatelství Luxury Guide, s. r. o., bylo založeno v roce 2001 a zaměřuje se na segment luxusního lifestylu. Jeho nejznámějším titulem je magazín Luxury, který vychází čtyřikrát do roka a je ve své kategorii jedním z nejsilnějších titulů na českém trhu a má i verzi pro pětihvězdičkové hotely, jež je dvoujazyčná (AJ a RJ). Do portfolia inzerentů vydavatelství patří značky jako Fendi, Dior, Tiffany & Co., Rolex či Omega a řada dalších.

Před šesti lety přibyl do rodiny titulů tříjazyčný čtvrtletník Luxury Exclusively for Smartwings Group (dříve Luxury Exclusively for Czech Airlines), jež je distribuován v business třídě na palubách letů Smartwings Group a ve VIP saloncích na letišti Václava Havla v Praze (ČJ, AJ a RJ). Třetí rok nabízí naše vydavatelství speciální čínský čtvrtletník All About Prague (dříve Fashion Prague). Velmi oblíbené jsou také mapy orientované na turisty, distribuované v letadlech Smartwings Group a čtyřhvězdičkových či pětihvězdičkových hotelech.

Naše vydavatelství přináší svým čtenářům i inzerentům také specificky zaměřené tituly, jimiž jsou Luxury Business, Luxury Time & Travel, Luxury Design & Developer. V zimě 2017 jsme vydali první B2B časopis Medic Beauty, jenž byl určen lékařům a lidem z oboru estetické medicíny.


Kontakt

Vydavatelství

Luxury Guide s.r.o.
Bělehradská 23
Praha 2
120 00
Česká republika

Redakce

Klára Dedková