P

Poselství stříbrného plátna

Značka Bulgari odhalila novou kolekci luxusních šperků s názvem Cinemagia.

Což je kolekce originálních kreací, které kombinují exkluzivní drahé kameny a špičkové řemeslné umění v oslavě vášnivého vztahu tradiční římské klenotnické značky a stříbrného plátna.

Kolekce Cinemagia byla představena na ostrově Capri, jenž je sám klenotem zasazeným na pobřeží Amalfi a navíc je oblíbeným útočištěm společenské smetánky z celého světa.

Ve výjimečném areálu 700 let staré rezidence s ​​výhledem na moře, Villa Certosa, přivítal generální ředitel Bulgari, Jean-Christophe Babin, elitu mezinárodních a italských celebrit, vlivných osob a médií. A zahájil tak večer plný velkolepé podívané.

V „hlavních rolích“ večera se představily hvězdy Alicia Vikander, Kate Hudson, Eva Green, Uma Thurman, Laura Harrier, Ursula Corbero, Lily Aldridge, Jon Kortajarena, Lady Kitty Spencer, Isabella Ferrari, Adele Exarchopoulos, Maya Henry, princezna Lilly de Wittgenstein, Mario Casas, Maria Pedraza, Nieves Alvarez, Aseel Omran, Nadine Nassib Njeim, Emilia Schule, Karena Lam, Carina Lau, Chun Xia, Svetlana Khodchenkova, Koyuki, Ko So-Young, Anna Cleveland, Giulia Maenza, Laetitia Casta, Magdalena Frackowiak, Matilde Gioli a Kate Hudson.

Kolekce šperků, která byla tou hlavní hvězdou večera, se představila v rámci velkolepé přehlídky, po níž následovala večeře se šampaňským pod romantickým podloubím verandy starodávné vily. O hudební kolorit se postarala místní kapela Anema e Core, která zahrála melodie v typicky italském stylu.

Jedním z hlavních vrcholů večera byla hudební show, která transformovala některé z nejznámějších momentů italské a mezinárodní filmové historie do podoby fascinujících tanců a představení. Speciálním účinkujícím hostem večera byla zpěvačka Nicole Scherzinger.

Šéfkuchař Luca Fantin, držitel michelinských hvězd, pak hosty ohromil úchvatnými pokrmy inspirovanými rozmanitými chutěmi ostrova Capri. No a DJ Graziano della Nebbia díky svým playlistům držel hosty na tanečním parketu až do pozdních nočních hodin.

Bulgarii