Losangeleský umělec Alex Israel vytvořil nový design limitované edice kufrů Rimowa Original v barvách evokujících západ slunce.

Při navrhování této limitky vycházel z barevné palety svých současných maleb a charakteristického způsobu tvorbyprolínajících se barev. Tabyla za použití inovativních polygrafických technik přenesena na hliník, aby mohla pokrýt plášť kufrů Rimowa Original.

Unikátní spolupráce dala vzniknout jedinečné kolekci kufrů ve dvou provedeních s duhovou škálou zářivých barev, které doplňují v tónu ladící kolečka, kožené cestovní visačky s barevným profilem umělce a exkluzivní set nálepek na kufr s ilustracemi ikonických míst L.A. a děl Alexe Israela. Vnitřek kufru pak zdobí černá podšívka s monogramy.

„Při tvorbě designu kufrů jsem si položil jednoduchou otázku: Jak bych chtěl, aby vypadal kufr, který povezu na letišti v Los Angeles? Často létám a právě obloha nad L.A. je tím, na co se tak rád dívám,“ říká Alex Israel.

„Jsme moc rádi, že jsme spojili síly s Alexem Israelem, jedním z nejzajímavějších světových umělců a mohli představit, troufám si říct, nejlépe zkonstruovaný kufr, který jsme kdy vytvořili. Jde o unikátní počin jak pro Alexe, tak pro značku Rimova, oslavující dokonalou estetiku a ducha Los Angeles, centra americké kultury,“ doplňuje Alexandre Arnault, CEO značky Rimowa.

Skvostná limitka je k mání za  55 700 Kč.

Rimowa

CategoriesAgenda Design