B

Butik Rolex v novém

Společnosti Carollinum a Rolex v centru Prahy slavnostně otevřely butik značky Rolex v novém designu.

Otevření jediného značkového butiku značky Rolex v ČRa jednoho z největších ve střední a východní Evropě se ve společnosti majitelky Carollina Tamary Kotvalové osobně zúčastnil i globální generální ředitel společnosti Rolex Jean-Frédéric Dufour.

Nový obchod o rozloze 160 metrů čtverečních nabízí profesionální a odborný servis v elegantním prostředí, které podporuje pocit harmonie a diskrétnosti ve spojení se značkou Rolex, jež stanovuje standardy v hodinářství již více než jedno století a je situován na rohu Pařížské a Široké ulice.

„Rolex je synonymem kvality a dokonalosti v oboru luxusního zboží. V Praze oficiálně zastupujeme značku již 15 let a jsme velmi hrdí na to, že Carollinum nyní rozšiřuje jediný monobrandový butik Rolex v České republice. Carollinum Rolex Boutique patří mezi největší v celém středoevropském regionu a disponuje kromě nového designu i výrazně větším prostorem, díky čemuž skýtá atraktivní a bezkonkurenčně nejširší nabídku hodinek Rolex. Poskytujeme v něm nejvyšší standardy kvality a služeb, které jsou součástí značky Rolex i našeho vlastního podnikání,“ uvedla Tamara Kotvalová, majitelka rodinné společnosti Carollinum.

Každý interiérový prvek butiku má punc estetiky a hodnot typických pro značku, včetně korunky Rolex. Dokonalost a přesnost detailům zde vychází z pozornosti a pečlivého výběru věnovanému barvám a vzorům v kování i vybavení. Citlivé osvětlení butiku ještě více zdůrazňuje krásu širokého výběru modelů Rolex zasazených do vitrín, lemovaných béžovou kůží s bronzovými lištami.

Nepřehlédnutelná smaragdová vodní stěna butiku zdůrazňuje bohaté dědictví Rolexu: její motiv s vlnami totiž odkazuje na ikonický model Oyster, první vodotěsné náramkové hodinky na světě. Tato intenzivní zelená se dále objevuje v akcentech rozmístěných po celém butiku, které harmonicky dotvářejí jeho obnovenou barevnou paletu. Na stěnách butiku se pak střídají textury z hnědého ořechového dřeva s béžově zbarveným kamenem a ručně vytvořenými vzorovanými štukaturami.

Unikátní designové prvky butiku Rolex také připomínají jeho zasazení do hlavního města České republiky, od béžové stěny s vizualizací stověžaté Prahy až po speciální skleněný lustr v přední části butiku, který byl speciálně vyroben známou a renomovanou českou sklářskou společností.

Carollinum