D

Do Vysokého Újezdu za golfem i za bydlením

Když se řekne „Vysoký Újezd“, většině golfistů se vybaví úžasné a prestižní hřiště Albatross v malebné krajině Berounska uprostřed křivoklátských a brdských lesů. Čím dál víc lidí ale jezdí do Vysokého Újezdu nejen za golfem, ale i domů. Potkává se tak zde bydlení a golf, oboje na té nejvyšší úrovni.

V obci Vysoký Újezd v sousedství prestižního golfového hřiště Albatross postupně v několika etapách vyrůstá unikátní rezidenční projekt developerské skupiny Crestyl. Jde o ideálně umístěné bydlení nabízející venkovsky klidné prostředí s výbornou dostupností do Prahy. Autem se dostanete na pražský Zličín za pouhých patnáct minut. Pro milovníky golfu je ale důležitější, že na hřiště to trvá jen pár minut, navíc pěšky. Některé jamky si mohou obyvatelé Vysokého Újezdu promýšlet přímo z vlastní terasy.

Projekt Vysoký Újezd u Prahy je ověřenou lokalitou, která poskytuje komfortní život mnoha obyvatelům již předchozích etap. Nová etapa zcela respektuje trendy a nároky na bydlení aktuální doby, a proto výstavba několika desítek patrových domů v klidné čtvrti U Kůlen a deseti moderních přízemních domů ve čtvrti Na Horizontu kromě vysokých standardů nabídne i tolik žádané rozlehlé terasy a zahrady. Patrové domy mají dispozici 5+kk a jsou ve variantě s rovnou i sedlovou střechou. Přízemní domy s dispozicí 4+kk zase nabízí pohodlí jednoho podlaží. Neposlední výhodou jsou velké garáže.

Přímo v centru obce Crestyl vybudoval nové obchody, takže na nákup nikdy nebude daleko. Samozřejmostí je prodejna potravinového řetězce, na své si přijdou i milovníci delikates a vína. Své provozovny zde ale má i kosmetické studio a služba sportovních a posilovacích tréninků a chystá se zde pizzerie a kavárna. Velkorysou rekonstrukcí prochází i sousední zámek Vysoký Újezd, který se mění na butikový hotel s restaurací a špičkovým wellness zázemím. Nebude tedy problém probírat hru s přáteli z druhého konce země či světa dlouho do večera. Spolu s revitalizovanou návsí tak v centru vzniká nové srdce celého Vysokého Újezdu. Místo, kde se tradiční vesnický ráz obce přirozeně doplňuje s moderním způsobem života. 

Velkorysost řešení infrastruktury, nadprůměrná velikost pozemků, jednotlivé lokality proložené zelenými koridory a pásy přírody, které nebudou nikdy zastavěny – to vše dělá z Vysokého Újezdu jeden z nejlépe urbanisticky řešených rezidenčních projektů okolo Prahy. Vzniká místo, kde se unikátně propojuje veřejný prostor, golf, bydlení a služby v jeden celek. Místo, kde se dobře a aktivně žije. Nejen proto je bydlení ve Vysokém Újezdu investicí do kvality života uprostřed nádherné přírody, blízko sportům a aktivnímu odpočinku. Investicí do životního stylu.

Více o projektu na www.vysokyujezduprahy.cz

CategoriesNezařazené