P

První hotel One&Only v Evropě

V kouzelném Kotorském zálivu se nachází první evropský hotel luxusního řetězce One & Only. Hotel ještě voní novotou, byl otevřen teprve na jaře roku 2021. Umístěný přímo mezi pláží a přístavem, poskytuje idylické podmínky pro odpočinkovou dovolenou plnou hlubokých prožitků. 

Soukromá písečná pláž má pozvolný vstup do moře a je ideální pro trávení volného času s rodinou i v páru. Těšte se na krásné mýtické prostředí doplněné o skvělý servis světového formátu. Kulisu celé dokonalé dovolené Vám budou dělat vlnité kopce zpovzdálí. Za odpočinkem budete moci vyrazit do dechberoucího wellness a romantické chvíle při západu slunce se skleničkou sektu si užijete na soukromé jachtě.

Gastronomie

Perlou celého hotelu je vynikající restaurace Sabia vedená michelinským šéfkuchařem Giorgiem Locatelli. V jejích elegantních prostorech si pochutnáte na největších lahůdkách Giorgiovi rodné země – Itálie. Následně své chuťové pohárky pohladíte lahodnými kokteily přímo v restauraci nebo při poslechu příjemné hudby od DJ v Tapasake Clubu. Zde se zaradují všichni milovníci asijské kuchyně. Přímo vedle bazénu si zde budete moci úžít japonské delikatesy podávané formou malých tapasů. Pokud byste rádi okusili lokální kuchyni, vydejte se do restaurace Veranda, která se nachází ve venkovních prostorech s úchvatným výhledem na pláž a okolní pohoří. Pokrmy jsou zde inspirovány tradičními osvědčenými recepturami, které Vás zcela jiste oslní svojí výtečnou chutí.

Aktivity v resortu

Soukromá pláž je středobodem celého komplexu. Nabízí skvělé podmínky pro odpočinek i svěží koupel v klidném moři s pozvolným přístupem. Za relaxací mysli i těla se vydejte do úchvatného wellness, které si Vás získá svým jedinečným designem a opravdu skvělou vyváženou péči. Jsou zde využívány principy tzv. Chenot Espace, wellness technik pocházejících od holistických znalců ze Švýcarska.

Za pomocí čínské medicíny a západních technologií Vám návštěva wellness přinese pocit znovuzrození. Celý hotel byl přízpůsoben k opravdu odpočinkové dovolené, můžete se však spolehnou také na mnohé zábavní aktivity. Plavte se jachtou a poznejte okolní vody, zahrajte si tenis nebo se vydejte na příjemnou procházku do svěží přírody národního parku Durmitor, který je zařazen ve světovém dedictví UNESCO. V hotelu myslí i na nejmenší, ti si užijí spoustu zábavy v dětském klubu, kde jsou pro ně připraveny nejrůznější dílničky.

Ubytování

V nabídce ubytování naleznete pokoje, apartmány, ale také celé vily. Při výběru záleží pouze na Vašich preferencích. Hlavní roli u všech však hraje nezaměnitelný výhled na zátoku a okolní kopce pokryté zelení. Budete se probouzet do ranních paprsků příjemného slunce, šumotu moře a zpěvu ptáků. Pokoje jsou vhodné především pro páry, zatímco vily jsou jako stvořené pro rodinné dovolené s dětmi.

Poloha

Resort se nachází v malebném městečku Herceg Novi v Kotorském zálivu. Cesta z mezinárodního letiště Tivat Vám zabere zhruba hodinu osobním automobilem, stejně jako z Chorvatského Dubrovníku.

Pro více informací navštivte www.luxusni-dovolena.cz

CategoriesAgenda