A

Antarktida i exotika: Vítejte na palubě jachet Scenic Group

Agentura First Impact Communications bude nově zajišťovat PR a komunikační služby pro inovativní společnost australského původu Scenic Group v celém regionu střední a východní Evropy. Co do ní všechno spadá a proč by jí neměla uniknout vaše pozornost?

 

Skupina Scenic Group, do které patří společnosti Emerald Cruises a Scenic Luxury Cruises & Tours, se během své 38leté historie rozrostla o oceňované říční a oceánské plavby a speciální pevninské cesty, které hosty zavedou do nejzajímavějších destinací světa na všech sedmi kontinentech.

 

Scenic Luxury Cruises & Tours nabízí širokou škálu cestovatelských zážitků, počínaje nejmodernějšími říčními plavbami po Evropě a jihovýchodní Asii a nevyechává aní průkopnické jachty Discovery Yachts, které poskytují oceňované objevitelské cesty „za horizont“ na palubách mimořádných lodí, jako jsou Scenic Eclipse a Scenic Eclipse II. Ať už se chcete plavit po portugalské řece Douro na gurmánské cestě za vínem, objevovat všestranné ostrovy Středozemního moře nebo si odškrtnout sedmý kontinent ze svého bucket-listu, zatímco se budete potápět v ponorce a prohlížet si památky helikoptérou, Scenic je pro vás tou správnou cestou.

Společnost Emerald Cruises nabízí pestrou škálu říčních plaveb a oceánských plaveb na jachtách na čtyřech kontinentech. Na dramatických řekách se Emerald Cruises plaví na osmi Star-Ships v Evropě a jedné na Mekongu v jihovýchodní Asii. Jejich první luxusní zaoceánská jachta pro 100 hostů, Emerald Azzurra, debutovala v březnu 2022 a sesterská jachta Emerald Sakara vyrazila na hladině slané vody v srpnu 2023. Obě jachty brázdí teplé vody Středozemního a Jaderského moře, Karibského moře a Indického oceánu.

 

Obě značky nabízejí obohacující zážitky na pevnině, zatímco život na palubě slibuje dokonalou relaxaci v maximálně stylovém a komfortním prostředí. „Jako odborníci na menší lodě jsme zastánci intimního avšak prostorného lifestylu, který naše hosty zavede do srdcí světových cestovatelských premiér. Díky vynikajícímu poměru počtu zaměstnanců a hostů si naši hosté mohou vychutnat prvotřídní kuchyni, blahodárné spa procedury a výlety, které se konají jen jednou za život, a to vše podpořené špičkovými službami a výjimečnou společností“ láká na palubu Dominika Lange, generální ředitelka pro prodej a marketing skupiny Scenic pro region EMEA.

CategoriesNezařazené