P

Podzim ve jménu čistoty

Italská značka Brunello Cucinelli v podzimní kolekci 2019 vyzdvihuje osobnost moderních mužů a žen i bohatou historii značky.

Čistý design jednotlivých kousků vyzdvihuje jemné nuance prémiových materiálů a jejich precizního provedení. Značka v kolekci mísí nadčasovou klasiku a eleganci s nejnovějšími trendy a oslovuje tak mladší generaci, která vyrostla ve světě streetwear módy, ale začíná se poohlížet po kouscích pro základ svého šatníku v tom nejluxusnějším provedení.

V dámské kolekci dominují bílé odstíny, tmavé neutrální tóny, teplé tóny béžové, tabákové a velbloudí barvy. Ty se pak mísí v různých odstínech, a také oživují nesmrtelnou kombinaci černé a bílé, typickou pro minimalistický styl devadesátých let. V symfonii barev pak mezi tlumenými barvami okázale vynikají intenzivnější a zářivější odstíny fuchsiové, tmavě modré, tyrkysové i purpurové.

Pánové si na podzim a zimu mohou obléct oděvy, jež v sobě přirozeně propojují eleganci a pohodlí. Designéři kolekce si pohráli s typickými kombinacemi značky Brunello Cucinelli a uspořádali je tak, aby se daly skládat do outfitů vhodných pro každý den, doplněných o prvky a střihy ve stylu 50. let. Barevná paleta pánské kolekce se nese od neutrální šedé až po intenzivnější a tmavší odstíny béžové. Výraznější barvy, které tyto základní jemné barvy oživují, jsou u této kolekce definovány v teplých odstínech, od červené po fialovou.

Brunello Cucinelli

 

CategoriesMóda