Pomellato, inovativní milánská značka šperků a Chiara Ferragni, nejznámější světová blogerka, hrdě představují kampaň Pomellato Sisterhood Initiative.

Italka Chiara Ferragni, která je již nějakou dobu módní návrhářkou a úspěšnou podnikatelkou, je nyní také velvyslankyní uznávané šperkařské značky Pomellato. Spolu se značkou Chiara podporuje úsilí o posílení postavení žen.

Pomellato tak od svého 50. výročí v roce 2017 pokračuje v rozšiřování své platformy #PomellatoForWomen, prosazující rovnost žen a mužů.

Pro kampaň Pomellato Sisterhood Initiative byly moderní hrdinky, jaký jsou Jane Fonda, Chiara Ferragni, Peyton List, Caroline Daur a další, zachyceny fotografkou Cass Bird. Ta je známá pro svůj vtipný, ale přitom intimní a osobní přístup k fotografování.

„Pomellato šperky navrhujeme s myšlenkou na ženy. Náš poslední závazek, iniciativa Pomellato Sisterhood Initiative, představuje pozitivní příklady ženského veden: ženy, které sledují vlastní rytmus. Když věříme v sebe, dokážeme cokoliv,“ dodává ředitelka značky Pomellato, Sabina Belli.

Značka Pomellato je exkluzivně k dostání v klenotnictvích Halada.

Halada