F

Fascinující baroko

Spojení kreativních nápadů Domenica Dolceho a Stefana Gabbany dalo vzniknout pánským a dámským náramkovým časomírám Gattopardo.

Ty jsou vyhotoveny za pomoci mistrného řemesla italských rytců a doplňují řadu DG7 o okázale zpracované kousky, z nichž doslova prýští duch zdobného baroka. Nevyslovitelně nádherné ornamenty propůjčené z italské historie na pouzdra jednotlivých hodinek z 18karátového zlata ručně vyryli ti nejpovolanější ze svého oboru.

Dámské časomíry Gattopardo lze pořídit ve třech barevných variantách, které mají číselník z černé nebo růžové perleti, zatímco indexy značí rubíny anebo bílé či černé diamanty.

Pánské jsou k mání ve dvou verzích a mají číselníky ze stejného materiálu, indexy jsou však namísto z drahých kamenů vyvedeny z růžového zlata, stejně jako pouzdro.

Všechny hodinky Gattopardo mají safírové sklíčko, pásek z černé či bordó aligátoří kůže a pohání je strojek s kalibrem ETA 2892. Ten se kromě rytiny honosí i zlatým logem „Dolce & Gabbana“, což je patrné při pohledu na rub časomír.

Dolce & Gabbana