S

Svůdná chuť tataráku

Na Manifesto Marketu ve dvoře Národního domu na Smíchově lze na stánku G2 od 19. července ochutnat vytříbené tatarákové menu.

Výjimečný stánek nese název Miska by Zátiší Group/Tartare House, pro který si tatarákové speciality přirpavily restaurace Bellevue, Mlýnec a V Zátiší.

Pro příznivce klasického tatarského bifteku je připraven hovězí z květové špičky s houbami shiitake, zatímco dobrodruzi dají přednost exotickému lososovému tataráku s kimchi, Ochuzeni nebudou ani vegetariáni, na které čeká tatarák z řepy doplněný ricottou, estragonem a koprem, ale i krémový lilkový tatarák s houbami, cizrnou a lanýžovým olejem.

Všechny zmíněné tataráky, servírované s opečenými toasty z klasického či uhelného chleba, si navíc hosté budou moci nechat efektně zaudit.

Kdo bude chtít ochutnat hned několik variant tataráku, určitě zvolí Tatarákové kombo a vybere si hned tři libovolné tataráky, ke kterým dostane šest topinek a celý chuťový zážitek bude moci doplnit proseccem či bílým, růžovým, anebo červeným vínem.

V Tartare House bude navíc k ochutnání i netradiční „chlebíf“: trhané hovězí maso s čedarem a papričkami jalapeño, servírované na plátku chleba. Osvěžení strávníků pak zaručí domácí sezónní nanuky.

Zátiší Group

CategoriesNezařazené