T

Tři úhly pohledu

Brýle Cartier pro sezónu podzim/zima 2019 jsou drahocenným šperkem, určeným pro ty nejnáročnější klienty.

Nová kolekce slunečních brýlí Cartier interpretuje tři ikony se současnou estetikou a dokonalostí. Charakteristické tvary reinterpretovaných kolekcí Santos de Cartier, Panthère de Cartier a Première de Cartier odrážejí různé podoby Cartierova stylu.

Santos de Cartier odhaluje odvážné mužné proporce, které jsou zřetelné ve tvaru obrouček vyjadřujících silnou rozhodnost, především u modelu z titanu. Každý kus je opatřen kovovými šroubky inspirovanými nýty letadel, které se objevují i na kultovních hodinkách Santos. Jde o nezaměnitelné detaily, které brýlím dodávají autenticitu a díky nimž je jasně patrná inspirace klasickými pilotními brýlemi a obdélníkovými tvary.

Santos de Cartier podzim/zima 2019

Kolekce Panthère de Cartier je naproti tomu ozdobena rafinovaným motivem panteřích hlav, jenž navazuje na šperkařskou kolekci domu Cartier. Sluneční brýle Panthère de Cartierjsou zdobeny ručně lakovanými povrchovými úpravami připomínajícími onyx a kovové obroučky i skla různých barev jsou u těchto modelů rafinovaně elegantní a luxusní zároveň.

Première de Cartier podzim/zima 2019

A na konec je tu lehkost ručně vyráběných obrouček Première de Cartier připomínající první brýle, se kterými Cartier přišel v roce 1983, zabarvené podzimními odstíny. Na každém z těchto modelů se motiv Godron snoubí s ikonickým symbolem „C“ a kolekce Première de Cartier tak symbolizuje dokonalé zpracování ušlechtilých materiálů, charakteristické pro Cartier. Première de Cartier jsou k mání v široké škále přírodních tónů, díky nimž je každý kus jedinečný. V dokonalé rovnováze mezi tradicí a moderností odráží kolekce talent a citlivost domu Cartier v kombinaci s řemeslnou a kreativní inovací.

Cartier

CategoriesMóda