A

Agentka ve službách Max Mary

Značka Max Mara už teď přemýšlí nad kostýmy pro vznikající „bondovku“, jejíž premiéra je plánována na jaro 2020.

Proto jsou v kolekci Max Mara jaro/léto 2020 přítomny všechny typické atributy špionážních filmů. Novým agentem 007 je skromná dívka, která obdivuje Bondovu eleganci, i když zcela po svém a s notnou dávkou ironie.

Drsné honičky rychlými auty a okázalé výbuchy jsou podle ní zcela zbytečnou, nebezpečnou a špinavou prací, kterou se za žádných okolností nehodlá zabývat. Ona své protivníky přemůže pomocí taktických kroků a promyšlených pastí. Nepotřebuje tedy zbraň, a tak pouzdro k jejímu uchovávání slouží jako velmi stylový detail.

Není tak žádným překvapením, že kolekcí Max Mara jaro/léto 2020 se ve svižném tempu míhají velmi femininí trenčkoty špiónů či třídílné kalhotové kostýmy se vzorem žraločí kůže, kostky nebo hravého mixu drobných potisků, které běžně zdobí šály a šátky.

Naše něžná agentka si na cesty obleče bundu s pohodlným střihem či vojenskou uniformu vhodnou i do tropického podnebí, doplněnou praktickou kabelkou Whitney, jejíž nejnovější verze je buď v malém a praktickém nebo naopak v dostatečně velkém formátu, aby se do ní vešlo vše podstatné.

A když potřebuje své nepřátele dokonale oslnit na důležitém večírku, oblékne si naše agentka dlouhou sukni potištěnou kašmírovými vzory v klasickém střihu nebo zvolí splývavé pastelové šaty s kšandami pro zdůraznění své ženské síly, jíž ještě více zdůrazní záplava diagonálně našitých hedvábných volánů.

Max Praga

CategoriesMóda