V

Vánoční hvězda

Serpenti Forever a skvostný lesk definují aktuální vánoční capsule kolekci Bulgari, v níž se potkávají syté barvy drahých kamenů se zimní pohádkou.

Dvěma ikonickým modelům řady Serpenti Forever, klasické crossbody kabelce s řetízkem přes rameno a praktické crossbody kabelce s uchem a odepínatelným řetízkem i koženým popruhem, se dostalo sváteční proměny. Teď je lze pořídit v jasně fialovém odstínu Flash Amethyst a sněhobílé kůži White Agate s přidaným leskem.

Jako pocta šperkařské tradici značky Bulgari jsou postranní díly kabelek vyhotoveny z leštěné metalické teletiny ve třech barvách zlata: žluté, bílé a růžové.

Charakteristickým prvkem capsule kolekce je přívěsek ve tvaru osmicípé hvězdy visící ze zámečku ve tvaru hadí hlavy, jenž je sám o sobě šperkem inspirovaným mramorovou hvězdou v butiku Bulgari na via Condotti. Srdce přívěsku tvoří ručně zasazený růžový opál, symbol harmonie a štěstí, což z každého z nich činí úžasný originál.

Ženy si ale určitě zamilují i luxusní pouzdro na sluchátka Airpod a hravě elegantní pouzdro na kreditní karty, obě pouzdra jsou opatřena ikonickým řetízkem s motivem hadích šupin, charakteristickým pro kolekci Serpenti Forever. Celou capsule kolekci uzavírá pouzdro „dva v jednom“ se zipem s přihrádkami na kreditní karty, které lze nonšalantně nosit na zápěstí, hedvábná vázanka s motivem souhvězdí a náramek Serpenti Foreverve vánočním vydání s motivem hadí hlavy zakusující se do osmicípé hvězdy.

Bulgari

CategoriesMóda