N

Noste šperky jako benátská princezna v nové kolekci Roberto Coin

Objevte v sobě odvahu plnit si své sny s touto oslnivou kolekcí.

Zaposlouchejte se do vyprávění plného neohroženosti, které zní Benátkami jako zvony svatého Marka. Nadčasová pohádka o princezně, jež našla sílu naplnit své vize při cestě za štěstím. Kolekcí Venetian Princess vzdává italský šperkař Roberto Coin hold všem hrdinkám z příběhů odehrávajících se denně nejen na tomto jedinečném místě. 

Roberto Coin sáhl po svém ikonickém motivu kroucené nitě. Zářivá vazba zahaluje šperky do tajemství, jež připomíná starobylé paláce Benátek. Růžové zlato evokuje slunce odrážející se na blyštivých kupolích. Bílé diamanty se ve špercích třpytí jako odhodlání v očích žen, které jsou jimi ozdobeny. Ať už si vyberete ornamentální náramek nebo jemné náušnice, dáte najevo, že ze svých snů umíte stvořit realitu. Proměňte život okolo sebe svým kouzlem k lepšímu a stanete se heroickou princeznou těchto dnů.

Království šperků

Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu už více než 30 let. Mezi jeho díla patří vlajková kolekce Appassionata, Pois Moi a Roberto Coin Cento Diamond. Jeho kolekce jsou dostupné v 62 zemích světa.

Už od roku 1977 věnuje benátský návrhář šperků Roberto Coin svůj život vášni pro inovační design založený na hlubokých znalostech italského umění a řemeslné tradici. Hledajíc nové zdroje a inspiraci, každé jednotlivé dílo Roberta Coina je výsledkem vzrušující cesty kulturami a jejich vlivy, přírody a krajiny se zkušeností výjimečné rovnováhy mezi minulostí a budoucností. Každý šperk vypráví jiný příběh, příběh schovávající se v neomylně vábivé jedinečnosti a stylu identity. Každý den ruce italských řemeslných umělců, strážců odvěkých tradičních šperků se zmocňují představivosti Roberta Coina. Je to skutečný vesmír miniaturních uměleckých děl, které přicházejí, aby žily díky schopnostem klenotníků, každý nazdoben s famózním rubínem a příběhem vyprávěným celému světu.

CategoriesNezařazené