P

Partner v péči o prádlo a domácí hygienu

Pandemie koronaviru do domácností přinesla důkladnější a intenzivnější úklid, kterým se snažíme zejména o likvidaci nežádoucích virů a bakterií. Spolehlivě je můžete odstranit chemickými přípravky, ale pokud hledáte skutečně účinný a zároveň šetrný způsob pro vaše prostředí, vyzkoušejte dekádami osvědčenou sílu horké páry. Značka Tefal rozšířila portfolio napařovačů o nové řešení – Tefal IXEO Cube. Nejen že vyhladíte nepoddajné záhyby na prádle, ale zároveň budete horkou párou dezinfikovat všechny textilní povrchy: potahy sedaček, postelí, závěsy, hračky, nebo zvířecí pelíšky…

Tefal IXEO Cube (UT2020) je lehký a kompaktní vysokotlaký napařovač, se kterým můžete kromě oděvů dezinfikovat i váš domov. Horká pára je efektivní zdroj pro ničení nežádoucích mikroorganismů bez následků – nepáchne, je šetrná k povrchům a s její pomocí zničíte až 99,99 % virů a bakterií. Sanitace domácnosti tak nikdy nebyla snazší.

S ultra-lehkou žehličkou (530 g) se manipuluje snadno a úklid či péče o prádlo jsou rychlé – žehlící plocha se rozpálí až na 145 °C. Tefal IXEO Cube má navíc vysoký průtok páry 90 g/minut a zvýšená rychlost až 200 g/min, oproti standardu 45 g/min u ostatních napařovačů. Pára tak mnohem rychleji a hlouběji proniká do látky.

Při úklidu a úpravě prádla můžete vybírat ze tří režimů: ECO úsporný režim, MEDIUM pro běžnou úpravu oděvů, MAX pro hloubkové čištění. Dlouhý třímetrový kabel vám navíc dopřává široký záběr úklidu při napojení v jedné zásuvce. Tefal IXEO Cube je připraven již za 70 vteřin a nikdy se vám před rychlým odchodem z domova nestane, že by došlo k uvolnění kapek ze žehlící plochy. Součástí balení je kartáč pro silné textilie a hluboký průnik páry.  A pokud se vám zasteskne po tradičním žehlení – Tefal IXEO Cube je kompatibilní se všemi žehlícími prkny.

Doporučená cena je  7 999 Kč / 299 EUR / 104 990 HUF.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

www.tefal.cz www.tefal.skwww.tefal.hu

CategoriesNezařazené