J

Jako záblesk v temné noci

Noční život a světlo. Radost a hudba. Jako záblesk v temné noci. Producent, DJ a módní návrhář Steve Aoki oživuje svět svými rytmy. Bvlgari a Steve Aoki se rozhodli spojit své hodnoty i zálibu v oslavách. Na scénu tak vstupují ikonické a slavnostní hodinky, které jsou dokonalým ztělesněním charakteru obou ikon: přivítejte limitovanou kolekci Bvlgari Aluminium Steve Aoki.

 Speciální edice Bvlgari Aluminium z dílny Steva Aokiho představuje spojení samotné podstaty a hodnot vyznávaných oběma partnery. Hodinky jsou osazeny číselníkem, který zdobí umělcův podpis. Je pokrytý vrstvou Superluminova a ve tmě tedy září. Je připomínkou faktu, že světlo vždy nakonec zvítězí nad temnotou. „Jsem hrdý na partnerství se značkou Bvlgari a velmi si jej považuji”, komentuje Steve Aoki.

Toto unikátní dílo se signaturou mezinárodně uznávaného DJ v sobě nese jedinečný pohled na svět, který značka Bvlgari i Steve Aoki sdílejí. Už od samotného počátku si římský výrobce klenotů rád pohrává s barvami a prostřednictvím svých unikátních a pestrých kreací uchvacuje srdce lidí po celém světě.

Šperky Bvlgari hovoří jazykem Středomoří: vyzařují vřelost, veselí, barvy a typické joie de vivre. Práce producenta, DJ a módního návrháře Steva Aokiho se značce v tomto velmi podobá. Jeho představení rozjasňují noc jedinečným třpytem, složeným ze zvuků, rytmů a pohybu. 

Steve Aoki říká: „Společnost BVLGARI nad ostatními vyniká svou bohatou tradicí, dokonalým řemeslným zpracováním a kvalitou. Tyto základní principy jsou mi svaté a provázejí mne na mé životní cestě i v tvorbě. Čas je jednou z našich nejcennějších veličin, a proto jsme se rozhodli společně vytvořit krásný a sofistikovaný model hodinek. Nový model samozřejmě zachovává vysoké standardy kvality a zpracování – tak jak je pro značku Bvlgari i pro mě typické. Je mi ctí
a velkým potěšením představit nové hodinky světu a nemohu se dočkat, až se podělíme také o další projekty, které jsou před námi”.   

Limitovaná kolekce hodinek Bvlgari Aluminium Steve Aoki, s hliníkovým pouzdrem a pryžovou lunetou, je věnována milovníkům života, optimismu a pohybu. Díky 42hodinové rezervě chodu mohou vyznavači klubů tančit až do úsvitu. 

 Kdo je Steve Aoki 

Steve Aoki je skutečným vizionářem, jeho jménu jsou přičítány bezmála 3 miliardy hudebních streamů. Je považován za jednoho z nejžádanějších umělců na světě. Tento umělec/DJ/producent a zakladatel nahrávací společnosti Dim Mak Records byl dvakrát nominován na GRAMMY. Jako sólový umělec se Aoki může pochlubit oceňovanou diskografií napříč různými žánry. Ta zahrnuje 7 studiových alb a spolupráce s umělci, jako je Lil Uzi Vert, Maluma, BTS, Linkin Park a Louis Tomlinson.  

 

CategoriesNezařazené