Šampaňský dům Veuve Clicquot odhaluje hravé letní retro balení v podobě audiokazety

Šampaňský dům Veuve Clicquot přináší veselou limitovanou edici balení v retro stylu ukrývající ikonické šampaňské Veuve Clicquot Yellow Label.

Přivítejte blížící se léto s touto hravou limitovanou edicí boxů ve tvaru audiokazet, které vás přenesou do stylových 70. a 80. let. Láhev ikonického šampaňského Veuve Clicquot Yellow Label je nově k dostání ve stylovém balení v podobě designové retro kazety. K dostání bude ve třech jedinečných designech s motivy plnými optimismu a svobody. 

Po naskenování QR kódu na dárkovém boxu na vás čekají speciálně připravené playlisty, například „So Retro“, které váš zážitek při vychutnávání ještě umocní. Nová hravá kolekce Veuve Clicquot je perfektním doplňkem, ať se chystáte na setkání s přáteli, nebo chcete někomu blízkému jednoduše ukázat, jak moc vám na něm záleží. 

Šampaňský dům Veuve Clicquot se zavázal eliminovat plastové obaly. Celulózový odpad znovu využívá na vytvoření klínu, který drží láhev v krabici, čímž je obal 100% recyklovatelný a kompostovatelný. Obal lze navíc snadno odejmout a znovu využít. Obdobně jako se dříve znovu a znovu nahrávalo na audiokazety.

Tuto limitovanou edici je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách a e-shopech s vínem. Doporučená maloobchodní cena je 1520 Kč. 

CategoriesNezařazené