F

Francouzská riviéra přivítá Dior Spa

Stylový Hotel du Cap-Eden-Roc na Azurovém pobřeží otevírá už letos na jaře své vlastní Dior Spa. Co spojuje dva luxusní brandy a na co se můžete těšit?

Hotelová legenda Francouzské riviéry pozvedává oblíbenou getaway celosvětových celebrit na další úroveň díky novému Dior Spa, které otevře své designové brány už 14. dubna. Středomořská destinace se tak dočká pečujícího spotu v jemných, světlých barvách interiéru inspirovaného útesy Azurového pobřeží.

V Dior Spa najdete tři treatment rooms, jeden double room, ale i experience space, kde se skrývá také onyx affusion shower room určený k hydroterapii, ledová fontánu, hamman a další místnost cílená na detox a zeštíhlující infra-therapy procedury.

Zázemí francouzského spa obklopuje růžová zahrada a značka Dior přidala na wellness menu čtyři procedury inspirované přírodními elementy v okolí Hotel du Cap-Eden-Roc – The Rocks, The Sea, The Sun a The Garden. Módní a beauty gigant také obohacuje otevíračku spa novou hydrofacial procedurou.

Speciálně pro hotel na Azurovém prostředí vznikla také šestice komplexních wellnessových programů, jež budou přesně upraveny na míru hostů a jsou určeny pro ženy i pro muže. Základem je zpravidla fokus na relaxaci, imunitu, detox a hubnutí, ale i omlazení či fitness.

This slideshow requires JavaScript.

CategoriesNezařazené