M

Módní vize, jež odstartovaly Cannes Film Festival 2023

Filmový festival v Cannes přiláká každoročně do francouzského města nespočet filmových fanoušků, ale i nemálo ikonických hollywoodských hvězd. Letošní jaro není výjimkou. Kdo zaujal nejstylovějšími róbami na červeném koberci hned v úvodu festivalu?

 

Nejvíce pozornosti se na sytě rudém koberci dostalo supermodelce Naomi Campbell, ale i její kolegyni, modelce Alessandře Ambrosio. Naomi si oblékla střibrné šaty s flitry z dílny francouzské značky Celine a doplnila je neformálními slunečními brýlemi, které odlehčily dramatický metalický look. Alessandra se pak doslova ponořila do třpytivé variace vínové róby.

 

Z hereckých kruhů patřila světla fotoaparátů legendární herecké osobnosti Helen Mirren, která se objevila v dokonale hravém kompletně modrém outfitu, jenž odvážně sladila i s účesem ve stejných barevných tónech. Nezapomněla přitom ani na statement doplněk, který v hereččině případě představoval vějíř a opulentní kontrast přinesla záře čirých diamantů.

 

Neutrální tóny & vášnivá rudá

 

Dechberoucí hvězdou nové generace se v Cannes beze sporu stala Elle Fanning, jež zazářila v designové róbě značky Alexander McQueen, která tvořila dokonalý kontrast s červeným kobercem díky volbě tělových a kovových odstínů. Outfity se na začátku festivalu držely spíše neutrálních barev, avšak nezřídka se objevila i opulentní rudá.

 

Uma Thurman zkombinovala hned obě barvy dohromady, zatímco Catherine Zeta-Jones vsadila na čistě červený outfit. Jako vždy se však na red carpetu objevily i odvážnější barvy, jako je sytě fialová, a nechyběl ani hot trend v podobě černé. Prohlédněte si všechny nejlepší módní looky, s nimiž odstartoval letošní Cannes Film Festival, v naší galerii.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Autor: Erika Nová, Zdroj: Archiv

CategoriesNezařazené