B

BMW Invelt Golf Cup 2019

Poslední týden v květnu se pod hlavičkou společnosti Invelt uskutečnil sedmý ročník tradičního golfového turnaje BMW Invelt Golf Cup.

Na hřišti Greensgate u Plzně se sešla téměř stovka golfových nadšenců a zároveň vyznavačů značky BMW. Celodenní program zahájil generální ředitel BMW Invelt Pavel Baštář, který se osobně se svými kolegy postaral, aby si všichni účastnici odnesli skvělý zážitek ve velmi přátelské atmosféře. Dnem provázel výborný moderátor a golfový expert Čeněk Lorenc. Všechny sportovce ihned při příjezdu přivítaly hostesky a předaly prvotní informace o průběhu dne. Hned poté se golfisté vydali na registraci, kde byli rozděleni do flightů a pak následovala snídaně, jež se podávala v klubovně.

Zástupci Inveltu se v průběhu hry pohybovali po hřišti a zajišťovali plný servis hráčům. Motivovali je k ještě lepším výkonům, doplňovali pitný režim a starali se o dobrou zábavu. Před jamkou číslo 11, která je opravdovou perlou českého golfu a byla několikrát vyhlášena „Jamkou roku”, se hráči mohli občerstvit na bistru a důkladně si tak připravit strategii rány. V odpoledních hodinách se golfisté pomalu začali scházet v klubovně, kde na každého čekal bohatý raut připravený restaurací Greensgate. Restaurace golfového hřiště je vyhledávaným cílem návštěvníků díky mezinárodní tradiční kuchyni podávané v moderním pojetí. Po kulinářském zážitku přišlo na řadu očekávané vyhlášení turnaje. Vítězové čtyř kategorií byli odměněni za 1.­3. místo pohárem, golfovým vybavením z kolekce BMW Golf Sport a lahví kvalitního alkoholu.

Invelt

CategoriesNezařazené