P

Parfumérská tradice z Florencie

Významná florentská značka Aquaflor, jež vyrábí řemeslné parfémy a vůně, má v Rytířské ulici svůj první monobrandový butik.

Pražský butik Aquaflor zachovává ucelený koncept florentského butiku, v jehož laboratořích se všechny produkty Aquaflor vyrábějí ručně a z těch nejlepších ingrediencí a esencí. I proto je v jeho prostorách umístěn starožitný nábytek, který odkazuje na vztah značky k historii a florentskému umění.

Milovníci italské parfumérské klasiky zde najdou ucelený sortiment značky, od bytových difuzérů a vůní přes vonné svíčky až po pánské a dámské niche parfémy, kolínské a hydratačních vody. V nabídce nechybí ani kosmetická řada v podobě mýdel a solí do koupele.

Nejexkluzivnějším parfémem v nabídce je vůně Aquaflor Duende, jíž tvoří tři vzácné esence: bulharská růže, šedá ambra a pižmo. Příprava takovýchto řemeslných parfémů trvá zhruba rok a každá z edic parfémů Aquaflor je jedinečná a zcela odlišná od těch ostatních.

Aquaflor svým návštěvníkům dále nabízí exkluzivní zážitek v podobě workshopů, na kterých si je možné vytvořit vlastní vůni, prodchnutou nejen nádherným aroma, ale také emocemi. Na workshopu si účastníci pod vedením specialisty Aquaflor „poskládají“ vlastní parfém, který si odnesou ve 100ml flakonu.

Aquaflor

Butik na adrese Rytířská 11 má otevřeno od pondělí do čtvrtka, vždy od 11.00do 19.00 a od pátku do neděle od 11.00 do 20.00.

CategoriesNezařazené