Šelma silnic: BMW Alpina XD 3

Jemné linky, elegantní prolisy a průduchy modelu BMW Alpina XD3 slibují zcela návykové vzrušení z jízdy!

Nové BMW Alpina XD3 navazuje na velký úspěch svého předchůdce a její interiér nabízí přirozenou eleganci a styl. Kůží je ručně obšitá jak palubní deska tak i volant měkký na dotek a dobře sedící v rukách. Středový panel disponuje zcela intuitivními ovládacími prvky a sedák i opěradlo sedaček lze snadno nastavit podle přání díky tvarujícím elektromotorkům.

BMW Alpina XD3 je dokonalý vůz, který řidiči aktivně pomáhá při jízdě a dodává mu pocit bezpečí. O komfortní jízdě po dálnici netřeba pochybovat a v terénu tvořeném úzkými a klikatými silničkami se lze přesvědčit o jeho obratnosti a svižnosti.

Model se pyšní osmirychlostní sportovní automatickou převodovkou nejnovější generace s technologií Alpina Switch-Tronic. Poprvé v historii společnosti Alpina má BMW Alpina XD3 aktivní a elektronicky řízený zadní diferenciál, který zajišťuje při dynamické jízdě v zatáčkách maximální pohon, výjimečnou dynamiku jízdy a vysokou bezpečnost.

Motorističtí nadšenci si tak mohou z nabídky Alpiny vybrat své vysněné auto u Inveltu, výhradního zástupce těchto exkluzivních vozů.

Invelt

Cena vyobrazeného vozu BMW Alpina XD3 Bi-Turbo je 2 585 952 Kč.

CategoriesNezařazené