Hlavním tématem kolekce Longchamp jaro/léto 2020 je cesta, kterou Slunce urazí od úsvitu do soumraku.

Inspirací kreativní ředitelky značky, Sophie Delafontaine, byla pro její přehlídku Longchamp, která proběhla 7. září na New York Fashion Weeku, barevná umělecká díla Judy Chicago. Vytvořila tak „looky“, které ženu Longchamp hravě doprovodí po celý den a ona tak bude vždy perfektně oblečená na každou příležitost.

Sophie Delafontaine navzájem zkombinovala módní kousky, které rezonují s aktivním životním stylem současných žen a zároveň zdůrazňuje sofistikovanost, která je jim vlastní. Toto vnímání času platí také pro způsob, jakým kolekce navzájem kombinuje inspiraci ze 70. a 90. let 20. století. Jednotlivé kousky se snadno kombinují a vytvářejí svěží, poutavý styl.

Topy z nylonu jsou kombinované s průhlednými sukněmi s květinovými aplikacemi a obrovské kožené bundy decentně zahalují pletené dvoudílné sety. Vysoké lemy kraťasů a dlouhé sukně propůjčují celkovému vzhledu koketní ženskost, která spojuje citlivost a jemnost s bohémským duchem.

Kolekce hýří celou škálou barev, od zelené přes meruňkovou až po tyrkysovou. Tyto duhové barvy jsou pak naneseny na skládané vzdušné šaty z hedvábí a na další „sportovnější“ modely, které mají nabíraní v pase.

Slunečnímu pohybu pak vzdává hold potisk se slunečními hodinami a proužky v různých odstínech. Všechny modely mají tenký kožený pásek, se sponou vyrobeného z bambusu pocházejícího z Roseau na Dominice, která je charakteristická pro stejnojmenné kabelky. Ty reprezentují typický „Longchamp“ styl již více než 20 let a přicházejí  nyní s novými modely. K mání jsou v různých velikostech a provedeních, od barevných vzorů po klasickou hnědou kůži.

K ikonické kolekci kabelek Roseau se letos navíc připojuje kultovní řada kabelek Le Pliage, která je v nabídce v neodolatelné mini a nano verzi. Kolekci pak dokonale doplňují nízké boty: sandály, gladiátorky i sportovní boty z pleteniny, vysoké až pod kolena. každý k těchto kousků dokonale dotváří kolekci inspirovanou 70. a 90. léty 20. století.

Longchamp

CategoriesMóda