U

Umění bydlet na správném místě

Rezidence Čertův vršek splňuje náročná kritéria na výjimečné bydlení v exkluzivním stylu. Působivé výhledy na celou Prahu, velkorysé interiéry, kvalitní materiály a v neposlední řadě i nadstandardní zabezpečení a moderní udržitelné technologie. Věřím, že se jedná o ideální kombinaci, která vám pomůže vytvořit domov přesně podle vašich představ v klidné libeňské vilové čtvrti. Popisuje Ondřej Tobišek, vedoucí projektu.

V rezidenci Čertův vršek vznikne pouze 39 nových domovů s převahou velkých, vícepokojových bytů. Také proto je tento exkluzivní projekt ideální volbou pro rodiny i všechny, kdo mají rádi svůj prostor s dotekem luxusu.

Čertův vršek je okouzlující, avšak ne příliš známé místo, které označuje jeden z kopců v pražské Libni. Dříve zde stával letohrádek s věžičkou, jenž tu už nenajdete. Krásné výhledy na Prahu se však zachovaly a s nimi i myšlenka zasadit sem místo vhodné pro bydlení. Skanska Reality právě zde začíná stavět komorní bytový projekt s 39 převážně velkoplošnými byty, který nadchne všechny, kteří hledají bydlení s dotekem luxusu a výhledem na Prahu. Komorní rezidence v klidné vilové libeňské čtvrti splňuje náročná kritéria na výjimečné bydlení. Nabízí působivé výhledy, velkorysé interiéry, kvalitní materiály i nadstandardní zabezpečení a moderní udržitelné technologie. Projekt je zaměřen na rodinné bydlení, proto zde převažují byty s dispozicí 3+kk až 5+kk.

Svým architektonickým konceptem Čertův vršek vhodně doplní okolí prvorepublikových libeňských vil, jedná se totiž o nižší bytové domy maximálně se třemi patry. Punc výjimečnosti si projekt vybudoval jak svojí unikátní lokalitou, tak několika exkluzivními prvky, které nabízí: privátní wellness pro rezidenty domu, důkladné zabezpečení celého prostoru, parkování v podzemních garážích a velkorysé dispozice v interiérech, na terasách, balkonech i předzahrádkách. Samozřejmostí jsou jen dva byty na patře a vybrané byty s vysokými stropy a sníženými parapety pro dostatek oslunění. V neposlední řadě mysleli tvůrci projektu i na šetrnost bytového domu k přírodě. Proto v něm bude nainstalován systém pro hospodaření s šedou vodou, který recykluje vodu z van, sprch a umyvadel a používá ji ke splachování toalet. Projekt usiluje o mezinárodní certifikaci BREEAM, která šetří nejen peníze budoucích obyvatel domu, ale především životní prostředí.

Čertův vršek

CategoriesNezařazené