T

Talabaya a oděvy návrhářky Mirky Talavaškové jsou i online!

Hlavní motto návrhářky, Mirky Talavaškové je “Nebojte se být jiná, a buďte svá”.

Projekt módní návrhářky Mirky Talavaškové představuje jedinečný příběh o čisté kráse objevených v různých kulturách. Na pomyslný piedestal přitom staví ženu, její vlastní kreativitu, touhu po seberealizaci. Módní značka Talabaya kombinuje rafinovanost, nadčasovost a všestrannost. Vytváří tak oděvy, které jsou nejen estetické, ale také praktické.

Značka Talabaya se vyznačuje minimalistickým designem inspirovaný jinými kulturami, který se však i přes svůj estetický vzhled dá velmi jednoduše kombinovat s elegantními i sportovními doplňky. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a zpracování, které se snoubí s udržitelností a kvalitou módního kousku. Jelikož modely působí nadčasovým designem nemusíte se bát, že Vám vyjdou z módy. V nabídce této značky naleznete nejen modely na míru, ale také stávající kolekce, které je možné objednat přes Talabaya E-SHOP .

Kolekce Number 5, je v pořadí již pátou kolekci Talabayi a jedna její část je zaměřena na sportovně elegantní  vzhled, který je reakcí na dnešní komplikovanou dobu, kdy  pracujeme z našich domovů ale přesto potřebujeme vypadat upraveně.

Talabaya nabízí možnost si model zkusit, po domluvě, osobně v ateliéru Talabaya v Praze.

www.talabaya.com

CategoriesNezařazené