W

Wellbeing předsevzetí pro rok 2023, která snadno dodržíte

Existují předsevzetí, která jsou odsouzena k zániku. Problém tkví nejspíš v tom, že jsou až příliš limitující. Pokud jste plní motivace a rádi byste se přeci jen do něčeho pustili, zkuste nad předsevzetím přemýšlet ne jako nad nezbytným úkolem, ale jako nad pozitivní změnou. A není nic snadnějšího než začít myslet na sebe.

Buďte výkonnější

Místo pročítání článků o tom, jak přestat prokrastinovat či motivačních knih podporující váš výkon se na věc podívejte z jiného úhlu. Možná vám jde všechno pomaleji, protože jste zahlcení. Možná vězí problém v tom, že nemáte dostatek odpočinku a vaše vystresovaná mysl pak zákonitě pokulhává. Zkuste si alespoň jednou za týden (lépe ale dvakrát, nebo klidně každý den) udělat čas pro sebe, abyste si mohli konečně odpočinout. Snadný návod: Napusťte si vanu a do koupele přidejte koupelovou sůl, pěnu nebo olej. Z přírodních ingrediencí vsaďte na rozmarýn, který pomáhá při únavě a vyčerpání a mátu, jež zmírňuje bolesti hlavy a pomůže vám se lépe koncentrovat. Obě složky najdete v koupelovém oleji Goodbye Stres od značky Kneipp. Jako bonus cílí kromě psychiky také na bolavé klouby! Po osušení si zalezte pod deku se svou oblíbenou knížkou a bez výčitek jí věnujte pozornost. Nebo si pusťte film či seriál, které tak dlouho odkládáte. Zapomeňte na povinnosti i to, co jiného byste místo toho mohli dělat.

Zaměřte se na selfcare

Skvělým způsobem, jak vstoupit do nového roku, je myslet víc na sebe, a to konkrétně na pleť, která je odrazem všeho, co se děje v nitru. Dopřejte jí lásku a podporu, kterou si zaslouží nejen v náročných chvílích. Svou beauty rutinu obohaťte o pravidelné face masáže, které s pletí (a tváří celkově) dokážou doslova zázraky. Díky prokrvení a uvolnění je pokožka pružnější, zářivá a pomalu mizí i nedostatky, jako jsou vrásky či akné. Kromě toho jsou masáže úžasnou relaxační technikou, díky které konečně vypnete a budete myslet jen na to podstatné. A jak na to? Použít můžete buď vlastní prsty a rostlinný olej (mírnými tahy masírujte pokožku od středu obličeje směrem ven), nebo si přizvěte odborníka v podobě tonizačního přístroje BEAR od značky FOREO. Ten vytrénuje pleť jako náročný workout, promasíruje ji a přinese dlouhotrvající výsledky.

Osvojte si nejdůležitější část beauty rutiny

Aby pleť zářila a byla zdravá, potřebuje tři základní prvky: hydrataci, spánek a čistotu. Kromě používání kvalitního hydratačního krému se snažte dobře spát (víme, lépe se to říká, než dělá, ale zkuste hlouběji prozkoumat pravidla spánkové hygieny) a nezapomínejte svou pokožku každý večer důkladně odlíčit a vyčistit. Jedině vyčištěná pleť je schopná správně absorbovat aktivní látky z krémů a sér, které na ní pak nanesete, netíhne k pupínkům a působí zdravě. Hodit se vám budou odličovací tamponky BEL Premium, ideální jsou hlavně pro citlivou pleť. Speciální struktura povrchu odličovacích podušek s mikrovláknem umožňuje obzvlášť důkladné čištění a pečující složky aloe vera a provitamín B5 budou vaši pleť hýčkat.

CategoriesNezařazené