V

Vychutnejte si letní bublinky na ledu

Léto je ideální čas na osvěžení, a jak se osvěžit lépe než s exkluzivními víny, která jsou speciálně navržena pro horké dny a k podávání na ledu. Ochutnejte šumivá vína Cava Codorníu Ice Edition a Piper-Heidsieck Riviera – perfektní volbu pro letní osvěžení.

 

Horké dny přímo vybízejí k vychutnávání studených nápojů. Ať už s přáteli na grilovačce nebo večer v křesle na verandě, k jakékoliv příležitosti se skvěle hodí bublinky Cava Codorníu Ice Edition nebo Piper-Heidsieck Riviera, které jsou přímo určené k servírování na ledu. Tato vína patří do „ice edition“ a vyznačují se vyváženou a intenzivní chutí, kterou led neředí, ale naopak zvýrazňuje. Víno podávané na ledu je chladivý a osvěžující nápoj, který je ideální pro horké letní dny. Víno z „ice edition“ je více aromatické, což zvyšuje celkový smyslový zážitek. Dopřejte si ledové ochlazení i vy!

 

Cava Codorníu Ice Edition je dokonalým společníkem pro letní večery a společenské akce. Toto španělské šumivé víno je vytvořeno tak, aby bylo podáváno samotné s ledem, ale skvěle se hodí i do odvážných koktejlů. Vyznačuje se svěžími tóny jarního ovoce, citrusů a bílých květů, v pozadí pak ucítíte aroma broskví či mandlových květů. Chuť je harmonická, s tóny citrusů a sadového ovoce, s dlouhým osvěžujícím závěrem.  V elegantním balení, které vnese do vašeho života nádech luxusu, můžete pořídit Cavu Codorníu Ice Edition na www.1er.cz za 420 Kč i s praktickou chladicí taškou. Piper-Heidsieck Riviera je šampaňské, které si získá vaše srdce hlavně během léta. V horkých dnech v něm totiž naleznete dokonalou útěchu. Tyto elegantní bublinky, inspirované slunnou francouzskou Riviérou, jsou typické svou jemnou a osvěžující chutí s nádechem citrusů a letního ovoce. Chuť i vůně vás zcela okouzlí a poskytnou jedinečný zážitek pro vaše letní večírky. Vychutnejte si toto šampaňské samotné s ledem nebo s kouskem citronu. Piper-Heidsieck Riviera je symbolem elegance a letní pohody, kterou si můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv. Toto šampaňské je ke koupi na www.1er.cz za 1595 Kč.

CategoriesNezařazené